reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Czesc babińcu. Fajnie, że cały czas jesteście na linii i można się zwów włączyć w grono znajomych wirtualnych. :tak: :tak: :tak:
Miłego dnia! Pada, ale jest cieplutko, aż okno na oscież otworzyłam.

Mignęła mi Susumali , ale tylko mignęła.
Gdzie sie podziewasz Susumali ??
Coś Oliweczki nie widzę?
 
reklama
Dzień dobry:-)
Pogoda nie najlepsza, ale już chyba zdążyłam przywyknąć:-p Dzisiaj na śniadanie zjedliśmy jajecznicę z cebulką i szynką - jak ja już dawno nie robiłam takiej:sorry: Victor wsunął z dwóch jajek, tyle co ja, tak mu smakowała:-D

Tyciu zmywarka bardzo przyzwoita i napewno Wam długo posłuży:-)

Joasiek zdrówka dla Milenki i więcej relaksu od pracy:tak: Mam nadzieję, że w końcu będziesz miała trochę czasu dla siebie:happy:

Mignęła mi Susumali , ale tylko mignęła.
Gdzie sie podziewasz Susumali ??
Susu zagląda jak jest tylko w kafejce internetowej:tak:, bo nie ma na razie innej możliwości:sorry:

Gosia lepszego samopoczucia:-) Pomyśl, że Maluszkowi też się udziela Twój nastrój;-)

Rosmerta super, że imprezka się udała:-) Zresztą jak mogła się nie udać przy takich przygotowaniach i takiej rodzince:tak: Fajnie, że możecie sobie gdzieś wyjść z mężem sami;-) Zazdroszczę mamy na miejscu:sorry::-(

Miłego dnia Dziewczyny:-)
 
Rosmerta,śliczna kurteczke dostal Hubuś. Widzialam chyba Next robi podobne;-):tak:.Wcale sie nie dziwie,że nie chce zdejmowac.
Gosia,co sie stalo?:sorry:
Matylda i Josaiek,dobrze,że nas całkiem nie opuścilyscie:no::sorry:.
Z D R ÓW KA D L A M I L E N K I !!!
Patri,jestesmy jestesmy i chyba jak na razie to sie szybko nie zmieni:-).

Mój nowy zakup nieco mnie przerosl:szok::-D:-D.Nie moglam jej otworzyc przez dobre kilka minut.W instrukcji przyjeli to za oczywiste i nie wspomnieli ani slowem:-p;-).Jak juz zapakowalam naczynia wybrałam program eco .Dopiero potem zauwazylam,ze on trwa 140 minut:szok:.Ładne mi eco...;-)
 
kurcze dziewczyny głowa mi pęka:-( bym dziś spała i spała ale Emilka mi nie daje :sorry:jeszcze żeby ona się położyła to by było fajnie ale na krok nie idzie jej spuścić z oka bo zaraz słyszę że gnębi psa a ten warczy i w końcu ją upierniczy a do niej nic nie dociera :cool:

mam jakiś zrypany humor :cool:w nocy spać nie mogę wszystko mnie boli oj narzekać bym mogła i mogła;-) nie mam co dziś ze sobą zrobić ....sprzątanie mnie Emilki pokoju czeka ale jak tam wchodzę to uciekam:szok: :rofl2:


Tycia fajna zmywarka ja też chce ciekawe czy się kiedykolwiek doczekam :wściekła/y:
Patri ...Susu zagląda z kafejki dlatego tak znika :tak:
 
reklama
Tez tak miałam Gosiu, zanim na dobre weszłam w ten bałagan to trzy razy wchodziłam i wychodziłam, bo nie mogłam znieśc tego chaosu. W końcu napisąłam "wszystko ma swoje miejsce" na ścianie i pytałam sie Julki siedząć na łóżku: a gdzie ma domek ksiązeczka? A ona kładła książeczkę "w jej domku", literki, kredki, kasztany, magnesy, klocki, wszystko posprzątała, a ja się dużo nie namęczyłam. Boziu, nie myślałam, że doczekam takiej chwili jak poorządek w pokoju małej zrobiony w zasadzie jej rękami...

Życzę Ci Gosiu takich chwil. A Ty jeszcze brzuchatek jesteś to ho ho, nie zazdroszczę.

Mnie też łeb naparza ostro, i ziewam ziewam ziewam. I o 16 już mogłabym runąć dołóżka i mooooze zarzucic jakiś film...
Chodzę spac o 21 , razem z Julią...
 
Do góry