reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam:-):tak:.
Dziewczyny obysmy musieli miec jak najmniej doczynienia z lekarzami...:sorry:.
Irtasia,gratuluje zakupu:tak:.Odkad jestes zmotoryzowana rzadziej do nas zagladasz:sorry:.Prosze o poprawe;-):tak:.
Miałam sie dzis uczyc,ale jeszcze mam tyle roboty w domu:szok:.
Wczoraj pojechałam po nowa zmywarke,bo stara zaczeła mi zalewac juz kuchnie:baffled:.Mam nadzieje,ze Jacek mi ja dzis podłaczy.Nie było specjalnego wyboru tych 45 cm.Mam taka:tak:
OKAZJA !!! ZMYWARKA BOSCH SRS 55M52 / OLSZTYN (796393712) - Aukcje internetowe Allegro

Miłego dnia:tak: i zdrowka:tak:
 
reklama
Tycia zmywarka bardzo przyzwoita:tak:
Jestem pełna podziwu, że 5-osobowa rodzina mieści się do 45 cm;-)
Ja mam 60 cm na 3 osoby (teraz 2) i co dwa dni wstawiam pełną:sorry:
 
sorry, ale jestem nadal w szoku po :cool2: musze sie odnależć....

Justynka, nie wiem czy Cię dobrze rozumiem z :cool2:... więc powiem tylko tyle, że wszystko wraca kiedyś do normy:tak:

Jak ja nie cierpię naszej kochanej służby zdrowia...:wściekła/y:... dzwonię przed 8.00 do przychodni "abonent niedostępny", dzwonie po 8.00 - ciągle zajęte. Babki w recepcji odkładają na bok słuchawkę, dając pierwszeństwo rejestracji tym przy okienku. I bądź tu chory:wściekła/y::no:
 
Nie ma co podziwiac:-D:-D:-D.Nie mam miejsca na wieksza-mała kuchnia:baffled:.Musiałabym zrezygnowac z jakies szafki kosztem wiekszej zmywarki.Zreszta moja chodzi codziennie,a nieraz nawet 2 razy ;-).
 
Justynka, nie wiem czy Cię dobrze rozumiem z :cool2:... więc powiem tylko tyle, że wszystko wraca kiedyś do normy:tak:

mam nadzieje, bo jak narazie nic z tego nie rozumiem:-( przykro mi... ech tam....:-(

weekendzik udany, imprezka sie udała, Hubek szczęsliwy, moja kuzynka sprezentowała mu taka kurtkę, że szok - wkleje zdjątka jak tylko mąz zgra:tak: Hubek tylko w niej chce chodzić, a mi jej szkoda na łażenie po lesie czy wygłupy na ogródku:sorry:

a jeszcze wczoraj do kina sie przeszlismy z męzem:tak: ja to jednak mam dobrze z tą moją mamuśką:tak::-):-D
 
mam nadzieje, bo jak narazie nic z tego nie rozumiem:-( przykro mi... ech tam....:-(

Mi też, ale nie ma sensu tego roztrząsać. Czasem taka decyzja jest najlepsza:tak:
Jeśli chodzi o mnie, jestem z Wami dalej.. tutaj:sorry: I proszę Was wszystkie o uspokojenie emocji (tak jak ja się staram to zrobić) i zakończenie tego tematu na zamkniętym... Jest dobrze, tak jak jest:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam :sorry:
Kiepsko nam się zaczął tydzień - Milenka znowu chora :-( :-:)-(

Ja mam jakąś masakrę z pracą i czekam z nadzieją na koniec roboty (tej dodatkowej) bo chyba już wpadłam przez nią w nerwicę :wściekła/y:
Jedyne miejsce gdzie jeszcze udaje mi się wejść na BB to praca, w domu Milenka okupuje kompa a jak idzie spać to pracuję, tylko że w robocie teraz nie bardzo mogę po necie chodzić... echh... :no:
 
reklama
Do góry