reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Dzień dobry:-)

U nas jak zwykle pada:baffled: Inspekcja super, Pani z agencji bardzo zadowolona i chyba trochę w szoku, że przed 12 otworzyłam jej normalnie ubrana, a nie w szlafroku:-p Tutejsze zwyczaje są czasem przerażające:shocked2: Idę poprasować to co mi wyschło, a później obiad i zakupy:tak:

Miłego dnia Wszystkim:-)
 
hej
wypadłam z obiegu już całkiem :-(

sama widzę jak ciężko mi być na bieżąco a rok szkolny dopiero się zaczyna...
podpisałam już nową umowę, mam cały etat jako psycholog w SOSW i jeszcze załapałam pół etatu w ośrodku dla przewlekle chorych
Iza idzie do zerówki, Pysia ma nową opiekunkę

słowem - intensywny rok przede mną... a dwa miesiące wakacji tak mnie rozleniwiły że jak ostatnie trzy dni jeździłam do pracy to po 3 godzinach byłam wypluta i totalnie bez sił...
aż się boję co będzie dalej, szczególnie że możliwe, że dyrektor mnie jeszcze na studia wyśle...

tak więc w miarę możliwości będę się starała do Was zaglądać ale niestety nie mogę już nawet się łudzić że to będzie regularnie skoro już teraz zazwyczaj starcza mi czasu tylko na poczytanie co napisałyście :-(
 
Witam:tak:
Pogoda do d..., zimno, ciemno, mokro:baffled: A my planujemy wyjazd na mazury w poniedziałek:cool2: T. dojedzie do nas w środę i będziemy całe 5 dni razem:tak: Cieszę się mimo pogody:-) Takie krótkie te nasze wakacje w tym roku, ale cieszę się że będą w ogóle:tak:
T. dostał propozycję kolejnego kontraktu i przebąkuje, że może... muszę wybić mu skutecznie z głowy ten pomysł. Pieniądze nie są najważniejsze:no:

Nuśka macie ostatnio wrażenia:-( Trzymaj się kochana, niech ta zła passa w koncu minie:tak:
Kasiu fajnie że macie takie imprezy dla dzieci. Oliwka była pewnie w swoim żywiole:-)
Karola ciesz się latem póki jeszcze jest.:tak: W jesienną pluchę znów zrobi się ruch na forum. Jak co roku:-)
Wolfia super, że inspekcja się udała. Wyobrażam sobie minę tej babeczki jak zobaczyła czyściutki, zadbany dom przy gromadce maluchów i Panią Domu od rana na nogach:-)
Agusia to musiały być szaleństwa w aqua parku:-D
Wiśnia domyślam się jak ciężko z powrotem wejść w kierat zajęć. Szczególnie po długim urlopie, mnie rozleniwia tydzień a co dopiero 2 miesiące:-D Pocieszę Cię, za dwa tygodnie nie będziesz pamiętać co to urlop:blink::-D

Miłej soboty Babeczki!
 
reklama
Hej hej :-) U nas ciepło, właściwie pogoda jak dla mnie super, bo słoneczko i wiaterek, a więc nie ma upału.
Zaraz lecę z Patrykiem na poszukiwanie podręczników :baffled: a Oli zostaje w domu, bo przy niej spokojnie nie da się takich zakupów robić. Poza tym m rozwolnienie (w nocy robiła 3 razy) i nie wiem, czy to nie jakiś wirusik, bo oprócz Pauliny wszyscy latamy do kibelka częściej niż zwykle.
 
Do góry