reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Kurcze coś mi się dzisiaj popierniczyło z forum najpierw Emila mi coś zablokowała a teraz za cholerę nie mogę zrobić by mi się pokazywały wątki od najnowszych tylko pokazują mi się jakieś stare zapomniane i musze ciągle ustawiać tak by były najnowsze na początku i to tylko u nas na lutówkach tak mam :baffled: jakby ktoś wiedział jak to zrobić dajcie znać bo mnie trafia przez to :zawstydzona/y:
 
Dzien doberek:-)
U nas dzisiaj zimno okropnie.......jak to Julcia mowi pisio:-p
Ja juz po pracy.... siedze sama z JULCIA w domku K. pojechal do mamy do szpitala......nudno......
A tu czytam o ciachach i az mnie przydusilo na cos slodkiego:-D chyba sasiad uslyszal moje mysli bo przed chwilka zawolal mnie na balkon i dal talez ciasta:szok::-D wiec jestem poniekad zadowolona........
Kasiad musialabym tez sprobowac drodzowke bo jeszcze nie robilam....

Matylda udanej wizyty mezusia zycze:-p;-)

Madzia to sobie poszalalas....ja juz nie pamietam kiedy spotkalam sie z samymi kolezankami na piwku czy winku.....

No patrzcie i Oliwia i Wisnia tez poszalaly....no no.....:-D:-p

Milego wieczorku zycze
 
no to poniedziałek... koniec laby, o 12 mam konferencję :-(

Gosia nie mam pojęcia co trzeba zrobić :eek: ale może już sobie poradziłaś?
Oliwieczka to teraz będziemy w pracy odpoczywać ;-):-D
Nuśka pożycz sąsiada :cool2:

miłego poniedziałku kobietki :-)
 
Witam po intensywnym weekendzie;-):-)

padnieta jestem, bo w sobotę z szwagierka i kumpela wyskoczyłysmy na miasto: mężów zostawiłysmy w domu z dzieciakami a my cała nocke tanczyłysmy w klubie z muzyka kubańską i podobnymi:tak::-) było zajefajnie, dawno sie tyle nie wytanczyłam, w sumie to od 22 do 3 tanczyłysmy niemal non-stop:tak::-D:rofl2: tylko o 4 dopiero sie kładłam a o 7 pobudka:confused2::eek: więc wczoraj to tak z lekka zmęczona się czułam a wycieczkę do ZOOjeszcze wczoraj zrobiliśmy niemal całodniową:tak: ale kolana i mięsnie to do dzisiaj czuje po tych tancach:-D:-D ech... potrzebne mi to było...:tak::-)

Kasiad ja uwielbiam placek drożdżowy i to jeszcze z rabarbarem, mmm.... pychotka:tak::-)

Agusia jak tam po bronkach??;-):-):-D

Matylda nie dziwię sie, ze na kolejny projekt nie masz ochoty, takiezycie na walizkach by i tez nie odpowiadała na dłuższą metę, ja tez zwierze stadne.. hehe:tak::-D


miłego dzionka wszystkim życze!!!
 
Witam

my wczoraj gości mieliśmy do tego gromadka dzieci wiec Emilka cała szczęśliwa , chrześniak został na noc na szczęście Emilka wieczorem po 20:00 zasnęła wiec nie było wariacji ale dziś z rana 6:30 pobudka :sorry:


Dziewczyny widzę w weekend większość imprezowała ;-):-D
 
Witam :) w roku szkolnym :):-)

a ja dzis mam troszke sprzatania po weekendzie.
Zosia patrzy na bajeczke, pozniej moze jakis plac zabaw , obiad , spanko i tak do 17.oo az Ł wroci z pracy .:tak:
 
reklama
Do góry