reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Hmm rzeczywiście Milenka zjadła wczoraj pod wieczór 2 herbatniczki pokryte czekoladą, ale żeby aż tak to mogło wpłynąć... no może :confused:... dzisiaj jej nie dam, mam nadzieję że nocka będzie lepsza, a ja zaraz po niej kłade się do łóżka bo nie wyrobię :no:

Oli pije kakao dość często na wieczór, bo ostatnio woli je od mleka i kłopotów ze spaniem po nim nie ma :no: No, ale są pewnie dzieci bardziej wrażliwe.

Nie no nie ma pewnie rguły.Ale warto sie przyjrzeć też diecie dziecka(tak mówiła mi nasza pediatra,jak Kubula sie budził w nocy):tak:
Z jakiejś strony o odżywianiu
"- Zawiera tyraminę, która może powodować migreny i alergię.

- Ponieważ w czekoladzie znajduje się kofeina, może wywoływać problemy z zasypianiem, a także nocne koszmary."
 
A wiesz, że ja nie wiedziałam, że w czekoladzie jest kofeina :szok::confused:
Ja Oliwce robię słabe to kakao, ale w takim razie na wieczór całkiem z niego zrezygnuję.
Tak czy inaczej czekolada działa pobudzająco i faktycznie jeśli dzieci mają kłopoty z zasypianiem, to lepiej jej unikać wieczorem.
 
A wiesz, że ja nie wiedziałam, że w czekoladzie jest kofeina :szok::confused:
Ja Oliwce robię słabe to kakao, ale w takim razie na wieczór całkiem z niego zrezygnuję.
Tak czy inaczej czekolada działa pobudzająco i faktycznie jeśli dzieci mają kłopoty z zasypianiem, to lepiej jej unikać wieczorem.

w sumie to teraz czytałam,że niby pochodna kofeiny.Tak ,czy inaczej działa pobudzająco.
 
Witam :-)

ciekawe z tą czekoladą, nie wiedziałam, że zawiera kofeinę:confused: u nas problemu nie ma akurat, bo Hubek ani czekoaldy ani kakao nie spozywa...

ja chce trochę słonka dziś!:sorry2::tak:

miłego dnia wszystkim:-)
 
Ja też witam :tak:
Wczoraj padłam o 21, więc dzisiaj jestem w miarę wyspana, ale niestety nie obyło się bez pobudek :no: Milenka kakao w ogóle nie pije, bo nie lubi. Wczoraj nie jadła nic z czekoladą, ani żadnych słodyczy, a i tak 4 razy musiałam do niej wstać, więc u niej to nie kwestia diety.... :nerd:
 
Joasiek współczuje nie wyspania :blink:
rosmerta chcesz słonka?
PROSZĘ BARDZO;-):rofl2:
Dziś z humorem lepiej :-p..sentymentalnie przeleciałam wieczorem watki z przed 3 lat i ze łzami w oczach poszłam spać (uśmiałam się na całego:-D z niektórych postów).Dziś startuje po przedszkolu do aquaparku z dzieciakami .Mam nadzieje ,ze tym razem obędzie się bez żadnego urazu z mojej strony:zawstydzona/y::rofl2::-D;-)
Miłego dnia babolce:-)
 
reklama
Witam po burzowej nocy i takimż ranku:baffled:
Zazdroszczę Agusia atrakcji, moje dziewczyny dziś nawet pewnie nosa nie wyścibią, bo pada:sorry2:, a ja zaraz zbieram się do fryzjera. Jutro od rana do pracy, a po południu jedziemy na nasz kochany zachód, imieninki mojego ojca będą, no i dziś powrócił mój braciszek z rejsu, więc rodzinnie się zapowiada weekendzik:-)
 
Do góry