reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam :-)
U nas po deszczowej nocy i pranku wychodzi nieśmiało słoneczko. Zaraz lecę na spacer z młodą, bo nie wiadomo, czy później się uda, bo może znów padać. Choć fajnie by było, żeby nie padało, bo od 14 do 18tej moje koleżanki z pracy organizują festyn dla dzieci przy Balatonie (to glinianka na naszym osiedlu), więc chętnie bym się z Oliwką przeszła.
 
reklama
Witam:tak:
U nas gorąco i duszno, niebo pochmurne i powoli zbiera się na deszcz. A wieczorem robimy grilla ze znajomymi:baffled:
Ja też nie miałam pojęcia o kofeinie w czekoladzie. Ale coś w tym musi być skoro czekolada działa pobudzająco i poprawia humor:tak:
Gosiak nie pije kakao od kilku miesięcy, kiedyś lubiła a potem jej przeszło. Na wieczór to już tylko mleczko dostaje:tak:
Miłego dnia Babeczki!
 
chciałam słonka to mam:sorry2:, ledwo sie przebija przez chumurki ale parówa sie straszna zrobiła:baffled: i na dworze masakrycznie:nerd:

kupiłam ponad 2 kg malin i zabieram sie dzisiaj za dżem, pierwszy raz będę robiła i mam nadzieje, że wyjdzie:-):sorry2::-D
no i dzisiaj akademia malucha... :dry:mam nadzieje że Hubek da sie namówić na te zajecia, dzisiaj ostatnie w tym sezonie i moze jakos go to zwabi tam:-D:sorry2:
 
Hej.Ogórasy zaprawione.
Mąż w domu.Kubula śpi,a ja sprzątam...
A potem idę sie położyć,bo coś niemrawa jestem.
 
Dobry wieczor:-) <mam nadzieje ze taki bedzie.:dry:>

Ja ostatni tydzien nie wspominam dobrze....nie wyspana...chodzilam prawie na ''rzesach'' cale noce przy lozku Julci......marudna caly dzien....a wczoraj jak by bylo malo.....Krzysiek dostal ataku jakiegos nerki...dwa razy bylo pogotowie u niego w koncu w nocy go zabrali do szpitala...ach jak nie urok to.....:sorry2:
na szczescie wyszedl........jakis piasek na nerkach stwerdzili...leki itp./......
och mam chwilowo dosc......

A deszczyk u nas byl tylko noca a od 9 juz pieknie sloneczko swiecilo.......po pracy spacerek z JUla......posiedzenie na balkonie zsasiadami ......calkiem milo......
oby tak bylo cala noc milo i spokojnie...;-)

Dobranoc Zuczki.....
 
Oj Nuśka, ale macie ostatnio przeżycia :shocked2:
Jak się Julcia teraz czuje :confused:

U nas też po pochmurnym i deszczowym poranku szybko wyszło słoneczko, także popołudnie spędziłyśmy na festynie dla dzieci. Było super, Oli ubawiła się za wszystkie czasy, potańczyła, wygrała bardzo miłą maskotkę owieczki w konkursie i nawtykała się słodyczy :-)
 
już nie pamiętam kiedy tu ostatnio byłam- za co przepraszam.jednak ten koniec lata jakoś tak zawrotnie leci że wieczorem to już marzę o kąpieli i łóźeczku.masa grilowych imprez to rowery to konie to ryby to las.

mam jednak nadzieję, że wszystkie jesteśmy dalej w komplecie i ogólnie to u każdej jest ok a dzieciaczki jak zawsze urocze.

u nas też jest ok no i od jutra jakby nie patrzeć koniec sezonu ostatni weekend więc w planie nalot na Sopot a Szymie u moich rodziców.

dobranoc kochane mamuśki pa
 
reklama
Dobry wieczór:-)

Ja ostatnio mam jakoś mniej czasu, albo nie mogę się zorganizować, albo dzieciaki mnie bardziej absorbują, albo i jedno i drugie:-p
W końcu na amen zamknięty temat poprzedniego domu. Czek ze zwrotem depozytu dostaliśmy, ale mieliśmy jeszcze problem z niezamkniętym licznikiem od prądu, bo ktoś w agencji zapomniał:dry: Ale na szczęście wszystko się wyjaśniło i ostatni rachunek mamy tylko za 16e;-)
Jutro o 12 mam inspekcję z obecnej agencji, na szczęście to pewnie pierwsza i ostatnia:-p
W sobotę przylatuje mój brat z dziewczyną i kuzyn, więc może mnie być trochę mniej:sorry2: Wracają 15.09, a my lecimy zaraz po nich 19.09:-) Więc w końcu się i u mnie coś ruszyło z tą monotonią:-p:-D

Agusiu dobrze, że już masz lepszy humorek:-):tak:

Miśka a u Ciebie przygotowania do powrotu do pracy:sorry2: Jak te wakacje szybko zleciały:szok: Udanej wizyty u fryzjera i miłęeo weekendu w rodzinnym gronie :happy2:

Matylda fajnie, że dostałaś urlop. Odpoczniesz sobie i spędzisz czas z Gosią:tak:

Madzia Wy to macie fajnie z tym morzem pod nosem:sorry2::blink:

Rosmerta napewno wyjdą Ci pyszne dżemiki malinowe:tak::tak:

Rozalka też już po przetworach:-D Ja to Was Dziewczyny podziwiam, bo ja po pierwsze nie umiem, po drugie nie mam czasu, a po trzecie wydałabym tu majątek na składniki:baffled: Chociaż u mnie w domu robiłam tego masę z babcią i pamiętam jak nie znosiłam myć tych setek słoików, a potem dopasowywać do nich nakrętki:wściekła/y::-p

Nuśka oj coś Was jakiś pech zdrowotny dopadł:sorry2: Mam nadzieję, że już minął i teraz będzie już tylko lepiej:tak: Trzymajcie się tam zdrowo:-) No i żeby Julcia dała Ci w końcu odpocząć porządnie:tak:

Kasiu super, że Oliwka tak miło spędziła czas na festynie:tak: Takie rzeczy cieszą wszystkie dzieci;-)

Spokojnej nocy. Dobranoc:-)
 
Do góry