reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Witam :-)
Muszę dziś chałupę doprowadzić do używalności.... Ale mi się nie chce błee... Po świętach złapałam takiego lenia, że nie mogę się zmobilizować do niczego :angry:
 
Hej dziewczyny! Witam się poświątecznie, wczoraj późnym wieczorkiem wrócilismy z nieco przedłużonych świat od rodziców i teściów. A dziś od rana rozpakowywanie, pranie i porządki, bo na sylwestra mamy gości, niby fajnie, że nie sami, ale nie chce mi się nic robić:baffled:
 
Witam poświatecznie


Przepraszam za zaniedbanie...i niezłożenie życzeń...ale kompletnie nie miałam kiedy..ciagle w pracy, po pracy sprzatanie...nawet w Wigilie byłam do 15 w pracy, a poźniej to pedem w domu i szykowanie kolacji - bo była u nas - 14 osób zaledwie.....

Wczoraj byłam w pracy a dziś przymusowe wolne, jutro jednak pracuje, do 13, ale poźniej zamknięcie roku w Banku, czyli w domu bede na 15-16 :zawstydzona/y:

Naprawiam sie i skłądam Noworoczne życznia

Kochane, w Nowym Roku, Wam i Waszym rodzinkom
duzo zdrowia przede wszystkim, bo jest najcenniejsze,
wielu radosnych chwil, które będzie warto wspominać,
miłości, która dodaje sił,
pieniędzy bo tych nigdy za wiele,
przyjaciół, na których można polegac,
cierpliwości i życzliwości ludzkiej,
spełnienia marzeń i realizacji planów
oraz
szczęscia, bo jest potrzebne - jak to mówi mój kolega - pasażerowie Tytanica mieli zdrowie, pieniadze, przyjaciól, radość, ale szczęścia nie mieli...
 
Dobry wieczor Babeczki:-)
Dzisiejszy dzien byl zwariowany....mialam wolne a caly czas w ruchu......zalatwianie przepisu ksiazeczki mieszkaniowej <juz zrobione>.....zamawianie wanny, wybor kranow itd. itp.:sorry2::dry:....
A wlasnie ma ktoras taka wyciagana slochawke we wannie ? Bo ja taka chcialam a tato mi odradza....mowi ze po paru miesiacach bedzie czuc wilgocia z dziury:sorry2::confused:.......kurcze wszystko co mi sie podoba to mi odradzaja...juz mam dosc a to dopiero poczatek:crazy:



wow fajowsko czyli bedziecie mogli sie powoli juz urzadzac?

no dzie4ki Laseczki za szczere gratulacje......nawet nie wiecie jak sie ciesze ze to juz......:tak:
 
Aga, coś Susu wspominała, że po Nowym Roku..

ja dziś nadrobiłam wszystkie wątki...hura..

Nuśka super, ze w końcu tak blisko są wasze przenosiny do nowego mieszkania....ale nie zazdroszczę wyborów - tez tak miałam - wszystko co ładne nie praktycznie i mało wytrzymałe
 
reklama
KOCHANIUTKIE już dziś życzę Wam cudownego sylwestra wspaniałej zabawy cudownych chwil i wszystkiego co tylko najlepsze może Was spotkac w Nowym Roku 2009

do zobaczenia w 2009 buziaki
 
Do góry