reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Wróciliśmy od mojej przyjaciółki i małego trzytygodniowego Iwo, fajny maluszek, taki drobniutki :tak:Cały czas wisi na cycu, taka mała pijawka - pamiętacie jeszcze ten okres :confused::sorry2:
 
Wróciliśmy od mojej przyjaciółki i małego trzytygodniowego Iwo, fajny maluszek, taki drobniutki :tak:Cały czas wisi na cycu, taka mała pijawka - pamiętacie jeszcze ten okres :confused::sorry2:
:tak::tak::sorry2: mimo upływu czasu pamiętam tą buzię szukającą piersi ....i przyssaną do cyca ....to mleko tryskające w każdą stronę :szok::rofl2:
 
witajcie
Pati troszkę jakby lepiej - zaczęła jeść uff bo już wisiało nad nami widmo kroplówek - tylko ta warga bardzo jej pęka co chwilę mimo smarowania :-(

a ja muszę zabrać się za naukę i pisanie pracy zaliczeniowej bleeee - tym bardziej że chora jestem, kaszel mam jak gruźlik jakiś...
 
No to dobrze, że Pati sama już je, widocznie mniej ją boli :tak:
Zdrówka dla małej i dla Ciebie Wiśnia też :tak:

Ja dziś mam lenia totalnego, nic sobie na dziś nie planuję, oprócz spaceru z Oliwką i małych koniecznych zakupów.
 
i ja witam po świętach:tak:
zdrówka życze wszystkim chorym:tak::tak:
nas czeka tez kontrola jutro albo w srpode rano si eprzejde bo z Patrykiem w wigilie byliśmy jeszcze u lekarza tak sie dusil i okazało sie ze na płucach cos mu gra dostał sumamed juz jest o niebo lepiej ale czasami jeszcze rano sie budzi z strasznym kaszlem
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Witam się Świątecznie i poświątecznie!
Skłądam wszystkim Poświąteczne życzenia i przesyłam całuski.
Bawimy się w domu nowym laptopem i mnie małżonek nie dopuszcza. Dlatego nie mam wejścia na BB. Wprawdzie wczoraj Was troszkę podczytałam, ale nie miałam hasłą do zalogowania się. A dzisiaj jestem w pracy i odpoczywam od jedzenia.
 
Do góry