reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Nuska,jak Ci zazdroszcze,ze mozesz sie tak wczesnie położyc:sorry:.

Dzieki dziewczyny.Nie mam wyjscia,musze sie uczyc.Powiedzialam sobie,ze jak teraz nie dam rady,to nie bede sobie juz nigdy zaprzatac glowy studiami:sorry:.Mialam egzamin z anglika.W sobote na zajeciach wszystko super trzaskałam,a na egzaminie chyba dalam plame...Bedzie wiadomo chyba dopiero po Nowym Roku...:baffled:.
Jutro T mnie odwiedza:-D
 
dziendoberek,

udanego dnia wszystkim. My za jakies 3 godzinki jedziemy na lotnisko i do Gdanska. Ale sie ciesze.
Mysle, ze jeszcze przed Swietami tutaj zajrze wiec zyczen na razie nie skladam.
 
hej
noo Karolina miłego lotu :-)
Tyciu może jednak było ok, tego życzę

a ja dziś mam wizytę u dentysty, ciekawe jak on mi tego zęba zrobi jak ja mam zajada na pół gęby i nawet się najeść nie mogę a co dopiero mówić o takim rozdziawieniu paszczy jak u niego....
 
Witam:happy: Chyba się zaraz znowu położę, bo oczy mi się same zamykają. Jakoś cięższa ta końcówka ciąży się zrobiła:sorry: Praktycznie od grudnia czuję się senna i zmęczona, a odkąd jestem w Polsce to i opuchnięta, i obolała:baffled: No nic tak to już bywa w ciąży. Już niedługo i będę narzekała, że się z dwójką nie wyrabiam:-p:-D Więc nie wiem co gorsze;-):rofl2:

udanego dnia wszystkim. My za jakies 3 godzinki jedziemy na lotnisko i do Gdanska. Ale sie ciesze.

Spokojnego lotu i udanego pobytu w Polsce:tak:

a ja dziś mam wizytę u dentysty...

Trzymaj się dzielnie;-):rofl2:

Tyciu napewno dałaś radę i wszystko poszło dobrze - nie martw się na zapas:tak::happy:
 
Czesc dziewczyny!
Pisze od tesciów ale juz po swietach wracam do was normalnie poniewaz w koncu zakladaja mi necik

a teraz sciskam Was i wasze dzieciaczki goraco!!!
 
reklama
Do góry