reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

no my juz po lekarzu no i to co zawsze gardło zaczerwienione katar sciekajacy ech
ale generalnie Patryk w gorszym stanie ale narazie mam nie wykupywać antybiotyku jak do niedziele eurespal nie pomoże
 
reklama
Wolfia, napisze Ci wiadomosc na priva :tak::-):-)

Dziękuje za wiadomości i do zobaczenia:tak::happy:

Ale ogolnie mieszka mi sie bardzo dobrze, Zosia sie juz zaklimatyzowala na szczescie :)

Miło słyszeć, że bardzo dobrze Ci się mieszka i że Zosia też bez większych problemów polubiła nowy dom:tak:

Filip strasznie rozrabia, ale odnosimy coraz większe sukcesy w siusianiu na nocnik...a i jeden sukces praktycznie zaliczony - odstawiliśmy smoczek - bez większych ceregieli i udało sie...czasem w nocy sie przebudzi i płacze z smoczkiem w takim letargu, to dostaje na chwilkę i spokój - ja mu zabieram i jest oki....

Gratulacje nowych postępów:tak: Trzymaj się dzielnie Mysia;-) Jak najwięcej wolniejszych chwil i odpoczynku Ci życzę w tym całym młynie;-)


to było życzenie Wojtka ja chciałam napisać Wojcieszek ale nie chcial bo stwierdził że już nie jest dzidziusiem

No proszę jak dziesięciolatki znają swój stan dorosłości:-D W sumie to się mu nie dziwię;-) Poważny chłopak z niego a nie jakiś tam Wojtuś:rofl2::-D

no my juz po lekarzu...

Jak najszybszego powrotu do zdrówka Wam życzę:tak:

A na koniec witam się i życzę miłego dnia:happy: U nas dzisiaj pada i tak smutno za oknem - jesień:sorry2: Chciałabym móc wieczorem usiąść i poczytać forum, ale wtedy ma czas mój mąż, po powrocie z pracy i położeniu Młodego spać:sorry2: On ma swoje forum o szkółce tarota na gazeta.pl i jest tam adminem, więc ma trochę roboty:sorry2: A no i fotografia - druga pasja w życiu... chyba ma więcej tego niż ja:-p;-)
 
Hejo

tak jak pisze Wolfia - dzien smutny i deszczowy. Milenka nie chce sie zajac soba i nie mam czasu usiasc na BB. Moze jak pojdzie spac to bede miala czas.
Udanego dnia wszystkim.
 
WolfiA No proszę jak dziesięciolatki znają swój stan dorosłości:-D W sumie to się mu nie dziwię;-) Poważny chłopak z niego a nie jakiś tam Wojtuś:rofl2::-D
byc może jest to spowodowane tym ze ostatnio dla Wojtka autorytetem jest wujek (moj brat starszy) ktory jest zawodowym wojskowym ktory niedawno wrócil z misji w Afganistanie i nas odwiedzil a w trakcie pobytu pisal do Wojtka e- maile mySlę że tu moze być przyczyna Mój brat opowiadal mu różne histore i ja sie cieszę bo powiedział teżWojtkowi jakim człowiekiem powinien być żołnierz i są efekt bo więcej przyklda sie do nauki a ja nieraz tłumaczyłam mają tez jakieś swoje obietnice to tak dobra i fajna relacja między nimi :tak:także zainteresowania ma na razie w tym kierunku a co bdzie dalej czas pokaże
 
Witam sie w południe
Filip juz wstał,po 40 minutach..nawet dobrze domu nie ogarnęłam :zawstydzona/y:

dzięki dziewczyny za słowa uznania przy odstawieniu smoka - powiem szczerze, z bardzo sie tego bałam, bo widziałam, jak mały reaguje jak smoczek ginął -i wcale nie sądziłam ze tak będzie łatwo..a pomogła nam w ty bajka :tak: W dobranocnym ogrodzie wszystkie postacie idą na koniec spać i kolejno są pokazywane w łóżeczkach..i ja mówie do Filipka - "zobacz, (ta i ten) nie ma smoczka do spania, bo smoczek jest brzydki i niedobry, o! ten też nie ma smoczka! i ten też! Smoczek jest be!" no i Filip wziął i wyrzucił smoczek i poszedł spać bez i później już nie wołął, i tak jakoś sie udało..

Poza tym u nas pogoda ładna, słonko, bezwietrznie i ciepło. Jejuś żeby tak w listopadzie miło było..

Niestety maż to nawet najładniejszą pogodę i najfajniejszy dzień potrafi zepsuć swoim zachowaniem...eah..
 
WolfiA No proszę jak dziesięciolatki znają swój stan dorosłości:-D W sumie to się mu nie dziwię;-) Poważny chłopak z niego a nie jakiś tam Wojtuś:rofl2::-D
byc może jest to spowodowane tym ze ostatnio dla Wojtka autorytetem jest wujek (moj brat starszy) ktory jest zawodowym wojskowym ktory niedawno wrócil z misji w Afganistanie i nas odwiedzil a w trakcie pobytu pisal do Wojtka e- maile mySlę że tu moze być przyczyna Mój brat opowiadal mu różne histore i ja sie cieszę bo powiedział teżWojtkowi jakim człowiekiem powinien być żołnierz i są efekt bo więcej przyklda sie do nauki a ja nieraz tłumaczyłam mają tez jakieś swoje obietnice to tak dobra i fajna relacja między nimi :tak:także zainteresowania ma na razie w tym kierunku a co bdzie dalej czas pokaże
Niestety z doświadczenia wiem, że to bardzo trudna droga.
 
Joasiu,to super,ze Twoj brat ma tak pozytywny wpływ na Wojtusia:tak:.Mysle,ze dzieciakom potrzeba takich pozytywnych wzorcow.Widze,ze niestety dla sporej czesci dzieci i młodej;-) modziezy idolem moze stac sie agresywny,nieuczacy sie kolega:baffled:.Serio:baffled:.
Moj Bartus znowu nie lubie jak mowie do niego Bartoszek:-D,mowi,ze Bartus/Bartek moze byc:tak:;-).

 
Witam.
Dziś 2 godzinki na spacerku i mały padł zmęczony.Ach,ale si dotleniłam...:-D:tak::tak:

Aha,do bardziej doświadconych ode mnie w dziedzinie komputerowej,co mi włączył Kuba,że widzę wszystkie posty pisane bardzo małymi literkami(tylko Tyci posty czytam normalnie...)ratunku,bo oczy mi bolą od tych małych literk:baffled:
 
reklama
Ja mam opere i w prawym gornym rogu mam lupe i tam zawsze musze miec 100%,zeby miec normalny obraz:tak:.Jesli jest mniej lub wiecej to odpowiednio mi sie zmienia obraz.Nie ma jeszcze Bartka,to bym sie go zapytała Rozalka:-D.jest adminem na swoim forum i wszystkiego sie sam uczy,ja jestem przy nim zielona:baffled:
 
Do góry