reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

dziękuję :tak:;-):-D walczę z nałogiem ha ha ha

miłego dnia u nas już zaraz kończy się Horton slyszy ktosia i śmigamy na spacer. miłego dnia do usłyszenia pa

p.s. udanych zakupów tym co się wybierają
 
reklama
Dziś mąż będzie szybko z pracy,strasznie sie cieszę,pojedziemy na zakupy i spacer...:tak:

Witam:-) My identycznie;-) Prawie pusto w lodówce:-p
Wczoraj znajomi zaprosili nas do siebie na weekend, bo za dwa tygodnie wracają do Polski. Szkoda mi, bo to są naprawdę fajni ludzie i jedyni znajomi jakich tu mieliśmy tak naprawdę:sorry2: Poza tym mają córeczkę z lutego, więc w wieku Vickiego i super się razem bawili:tak: Chyba będę musiała się rozejrzeć za jakimś nowymi Mamami;-) Swoją drogą Karolina chyba gdzieś niedaleko nas mieszka, więc może pora nawiązać bliższą znajomość;-)
 
Hej :)

pogoda nawet fajna, tylko chlodno.
Ja niestety nie poprawie sposobu pisania swoich postow.Z gory przepraszam ;) Nie mam polskich liter.
Wolfia, zgadza sie - dosyc blisko siebie mieszkamy, hi hi.
 
Witam:-) My identycznie;-) Prawie pusto w lodówce:-p
Wczoraj znajomi zaprosili nas do siebie na weekend, bo za dwa tygodnie wracają do Polski. Szkoda mi, bo to są naprawdę fajni ludzie i jedyni znajomi jakich tu mieliśmy tak naprawdę:sorry2: Poza tym mają córeczkę z lutego, więc w wieku Vickiego i super się razem bawili:tak: Chyba będę musiała się rozejrzeć za jakimś nowymi Mamami;-) Swoją drogą Karolina chyba gdzieś niedaleko nas mieszka, więc może pora nawiązać bliższą znajomość;-)

Hej :)

pogoda nawet fajna, tylko chlodno.
Ja niestety nie poprawie sposobu pisania swoich postow.Z gory przepraszam ;) Nie mam polskich liter.
Wolfia, zgadza sie - dosyc blisko siebie mieszkamy, hi hi.
No to diewczyny,migiem na kawkę i spacerek.;-)
 
Dzieńdoberek! Ja znowu chora, ciągnie się jakieś cholerstwo za mną już ponad 3 tygodnie :baffled: a do tego w domu znowu niet neta. ledwo siedzę w pracy dzisiaj :crazy:
 
Piję drugą kawkę,a jakoś sie czuje smętnie....bez życia.:confused:
Ziewam,spać sie chce(a spałam dłuuugo)...mam lenia.Depresja jesienna.:baffled:
 
reklama
I ja się witam:tak:
Po 4 dniach laby w domu ciężko mi się zabrać do roboty. Jakaś rozkojarzona dzisiaj jestem, piję kawę, czerwoną herbatę i dalej ziewam:baffled:
 
Do góry