reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Ja mam opere i w prawym gornym rogu mam lupe i tam zawsze musze miec 100%,zeby miec normalny obraz:tak:.Jesli jest mniej lub wiecej to odpowiednio mi sie zmienia obraz.Nie ma jeszcze Bartka,to bym sie go zapytała Rozalka:-D.jest adminem na swoim forum i wszystkiego sie sam uczy,ja jestem przy nim zielona:baffled:

mi się powiększa jak wcisnę klawisz "Ctrl" ze znakiem "+" kilka razy :tak:

Dzięki,jesteście kochane.:tak:
Ostatecznie przeszłam też na Operę i jest OK.Póżniej pokombinuje.:tak:
 
reklama
witajcie lasencje :-)
dzis pierwszy dzien w pracy po meeegaa długiej przerwie i jakos sie odnaleźć nie mogę:baffled: ja chce do domciu:sorry2: polubiłam to moje "leniuchowanie" domowe z Hubkiem i tak mi smutno było rano jak wychodziłam do pracy a on jeszcze spał.... dzwoniłam do amamy i pytałam i mówiła, że Hubek niemile zaskoczony był, że mamy nie ma.... no ale co tam w dobrych rekach jest to nie powinnam sie martwić, tylko tęskno mi do niego....
no ale za wami tez sie stęskniłam:-) no a w domciu neta jak na lekarstwo i czasu brak na wszystko...
pewnie nie narobie juz zaległości, ale postaram sie chociaz byc teraz na bieżąco

buziole
 
Hej :) maz kupił mi orange free...w koncu mam jakis dostep, lecz niestety strony sie tak wolno otwieraja ze rezygnuje szybko :/

Ale fotki, jak tylko bede u siostry dolacze :-) bo z tego nie da rady;-)

ide Was poczytac :tak:
 
Witam i ja:-)

Dzisiaj pobudka o 5.40:sorry2:.....
jestem zla jak osa, wczoraj wieczorkiem byla jakas awaria<pekla jeszcze poniemiecka rura> i nie ma wody dopiero dzisiaj cos kolo 16, MOZE bedzie:wściekła/y:
Wczoraj pakowalam manele i jechalismy do mojej mamy sie wykompac:-D
Ale i tak mam nerwa bo sterta naczyn stoi w zlewie....wrrrr.......na szczescie ide do pracy i nie bede tego widziala:-p
 
reklama
Do góry