reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
I ja witam :-)
Wczoraj byłam taka zmęczona, że zasnęłam razem z Oliwką o 22. A dziś wstałam o 10 :szok: Chyba choróbsko mi się jakieś szykuje, bo jakoś nędznie się czuję, głowa od wczoraj mnie boli, kataru jeszcze nie mam, ale coś mnie w nosie już kręci :baffled:
 
Cześć dziewczyny. Maja sobie właśnie usypia. Ja też bym się chętnie koło niej położyła. Jestem po wizycie kontrolnej u internisty. Przedłużył mi antybiotyk, a w poniedziałek już muszę isć do pracy. O 14,45 idę na kontrolę z Mają. Chociaż żeby ona już niemusiała dłuzej brać tego swiństwa.
 
hej kobiety!
W końcu mam czas, żeby nadrobić zaległości, chociaż pewnie to niemożliwe:zawstydzona/y:Byliśmy u rodziców do środy - przedłużony weekend:-), a wczoraj i dzis szara rzeczywistość w przenośni i dosłownie. No, ale już po pracy, więc zobaczę co u Was.
A i jeszcze domowe nieszczęście nas spotkało, nasza chomiczka Koko dziś zdechła, chora bidulka była i prawie 3 lata na karku, Madzia jak wróci ze szkoły to się zapłacze :-(
 
witam...

Tycia ale głupoty piszesz :angry::angry:

Nuśka zupełnie cię rozumiem, u nas też czasem brakuje wody - bo coś na hydroforni robią i wyłączą..no szlag mnie wtedy i później trafia - bo jeszcze cały dzień brudna rdzawa woda leci

Kasiad, może sie wymigasz od choroby - mnie też od 2 dni tak głowa boli, nie wiem czy to ciśnienie czy co..

Miśka, szkoda chomiczka, ja pamiętam jak mi zdechł, to tydzień byłam chora z tego powodu..Mam nadzieje, ze Madzia dzielnie zniesie stratę zwierzaczka

A ja wściekał od wczoraj na męża...w sumie to nie wiem jak długo z nim jeszcze wytrzymam...miał byc fajny weekend a tu taka klapa..ryczeć mi sie chce, jak pomyśle, z tak durnie mi sie zycie ułożyło
 
Witam
u nas jednak choroba sie rozszalała Weronika straciła głos:-(a Patrykowi dokucza coraz bardziej kaszel:-(
ech... i ja jutro na uczelnie mykam a tak mi sie nie chce:no:
 
reklama
Witam, szef gdzieś pojechał więc wpadłam :sorry2: W domu nie mam netu już od równo tygodnia, wcześniej też tydzień nie było :angry: koleś obiecał wczoraj wieczorem się zjawić i naprawić i dupa blada :no: Ja chora jestem już chyba z miesiąc, w pracy zimno mam jakoś i pewnie dlatego. Od miesiąca ból gardła, dreszcze, poty, chyba się w końcu do lekarza wybiorę :baffled: Ogólnie to mam jakiś dupiaty okres w życiu ostatnio.....
 
Do góry