reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
czesc kochane!

Jeszcze nie mam stalego internetu, wiec jestem tak z doskoku, czyli troszke rzadko. Ale ogolnie mieszka mi sie bardzo dobrze, Zosia sie juz zaklimatyzowala na szczescie :)


Juz wkrotce powinnam zagaldac czesciej, wszytskie Was pozdrawiam!!!

pewnie juz nie nadrobie tych zaleglosci :sorry2:
 
i ja sie pokornie witam o przerwie...

niestety mimo wielkich chęci i starań najczęściej w chwili gdy mam juz spokój poprostu padam na twarz...nawet kompa nie włączam bo bym zasnęła nad klawiaturą...

jak nie dłużej w pracy zostanę(nowa szefowa to zgred), to znowu goście, a to znowu masa prania, prasowania, normalnie młyn, a to ostatnio dentysta - i przyszłość też ma sie nie różowo...wolnego weekendu nie miałam, zarówno w sobotę i poniedziałek pracowałam, i to dłużej niż zwykle..
na szczęście jutro i piątek mam wolne, wiec mi sie zaczął długi weekend...

Filip strasznie rozrabia, ale odnosimy coraz większe sukcesy w siusianiu na nocnik...a i jeden sukces praktycznie zaliczony - odstawiliśmy smoczek - bez większych ceregieli i udało sie...czasem w nocy sie przebudzi i płacze z smoczkiem w takim letargu, to dostaje na chwilkę i spokój - ja mu zabieram i jest oki....

Starałam sie nadrobić choć tak pobieżnie co napisałyście na wątkach i w miarę mi to sie udało, ale niestety nie wszędzie napisałam, bo poprostu nie wiem od czego zacząć, tak tego dużo..
 
Czesc Dziewczyny:-)

Oliwieczka super ze Zosienka zaakceptowala nowe miejsce i ze fajnie sie Wam mieszka <ja juz tez chce:sorry2:>....wracaj szybciutko tu do nas i pokazuj mieszkanie kawalek po kawalku:-p;-)

Mysiu fajnie ze udalo sie odstawic smoczusia i ze macie poprawe z nocniczkiem.
Co do pracy to nic Ci nie napisze bo wiem co to znaczy tak pracowac, ja nawet pracowalam teraz 11.11.......nie bylo milo maja swiadomosc ze wszystcy sie bycza:dry:ale na szczescie tylko do piatku:-D
 
Witam
a my zaraz zmykamy do lekarza maluchy strasznie kaszlą a Patryk jeszcze sie skarży że gardełko boli :-(
Oliweczka to czekamy na Ciebie:tak:
Mysia zadroszcze tego bezproblemowego odstawienia smoczka bo u nas coraz gorzej z tym mała się buntuje :baffled:
 
witam :-) Nocka w miare spokojna Obserwuję Gabi bo mi zaczęła pokasływac szczekająco krtaniowo kicha Nie ma na razie gorączki Zuzia z Wojtkiem też podziębieni Wojtka nie puściłam na basen a Zuzi na zajęcia sportowe z których wychodziła mokrutka i zaraz wychodziła na dwór Zwracałam uwage pani która prowadzi zajęcia że powinna 15 minut przed koncem zajęc dac dzieciom ochłonąć a nie puszczec takich zgrzanych i na efekty i skutki dlugo nie trzeba było czekać :wściekła/y: a i pogoda zdradliwa a dzieci moje nie barzo lubia sie cieplo ubierac wieczna wojna o to szczególnie z Wojtkiem Zuzia na odwrót jak cieplo to ciuchów nakłada a jak chłodniej to zapomina o swetrze czapce :no: MIŁEGO DNIA :tak: MIMO wszystko :-)
 
Joanna,jesli nie chcesz to nie odpowiadaj...Czemu w podpisie dziewczynki sa napisane zdobniale Gabrysia,Zuzanka,a synek tak bez emocji Wojciech?:confused:

Ja zaraz sie troche poucze,zrobie obiad(rowniez dla dekarzy-obrabiaja nam werande...)i zmykamy z mama na zakupy:tak:.mamy wpasc do Reduty w Wawie:tak:
 
reklama
Tycia Odp: Lutowe mamy - łączmy się!!!
Joanna,jesli nie chcesz to nie odpowiadaj...Czemu w podpisie dziewczynki sa napisane zdobniale Gabrysia,Zuzanka,a synek tak bez emocji Wojciech?:confused:
to było życzenie Wojtka ja chciałam napisać Wojcieszek ale nie chcial bo stwierdził że już nie jest dzidziusiem i woli jak sie tak do niego zwracamy nawet pani w szkole ostatnio też ze mną rozmawiala ze powiedziala do Wojtka Wojtuś a Wojtek sie najeżyl i powiedzial ze on jest Wojciech może będzie chcial żeby zmienic za jakis czas :tak:czasami ma takie rózne naloty i fanaberie
 
Do góry