reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Ja też jeszcze okresu nie miałam chociasz po mału przechodzimy na butlę,a mały tylko w nocy ciągnie cycusia i w dzień troszeczkę.No ciekawa jestem kiedy się pojawi,a może się nie pojawi...:-D:-D:-D
 
Dziękujemy kochane cioteczki z BB :-D:-D:-D i dołączamy się do życzeń dla Milenki i Ali :happy::happy::happy: Sto lat dziewczyny :-):-):-)
 
Dzięki Dzięki Dzięki Drogie Ciocie z BB!!! :-D
Ja również życzę wszystkiego NAJ Andrzejkowi i Alicji ! :tak::happy:
 
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM CIOCIOM ZA ŻYCZONKA DLA NASZEJ ALI !!!!!!!!!!!!!DUŻE BUZIACZKI DLA MILENKI I ANDRZEJKA;)))
 
Dziewczyny, mam wielką prośbę!! Chcemy z mężem kupić mamie na dzień matki jakiś ładny perfum albo wodę perfumowaną, ewentualnie toaletową. Szukam jakiegoś takiego zapachu na codzień, świeżego, nie za słodkiego, subtelnego... Możecie mi coś polecić??
 
Ja uwielbiam AVON EXTRAORDINARY :tak: ale trudno trafić w gust bo każdy lubi inny zapach a ten jest trochę słodki ale jak dla mnie bardzo kobiecy heh:sorry2:
 
Julinka nie ma azs.
Piersia juz nie karmię, wiec musem przeszłyśmy na mleczko sztuczne. Najpierw bylo bebiko1, a moja piers tylko okazjonalnie i to odciagniete mleczko podane z butli. Skóra wygladala kiepsko, potem duzo pielegnacji oilatum i balneum, nie wykupilam zadnych sterydowych masci i cale szczescie. Pediatra wspomniala o skazie bialkowej i przepisala nam mleczko bebilon pepti 1. wlasnie wyjedlismy juz druga puszke. Skora malej jest idealna, doskonala i bez skazy.
Poddalam sie z tym karmieniem piersia i zle sie z tym czuje. Powinna dostawac to co najlepsze, tak strasznie trabia o tych pozytywach karmienia piersia ze jak nie karmie piersia to czuje ze robie jej krzywde................
Czytam co tu piszecie - ktoras z WWas pisala ze odstawia dzidzie od piersi, dlaczego tak wczesnie skoro z laktacja jest ok i dzidzia ssie chetnie? Pewnie gdyby Julinka ssala chetnie nadal byl ja karmila, ale to ona ze mnie zrezygnowala, nie ja z niej. :)
 
reklama
Patch: ja Ci raczej nie pomogę, bo sama lubię zapachy któe bardziej pasują na wieczór, takie bardziej orientalne... ale w perfumerii z pewnością Ci pomogą jeśli powiesz czego dokładnie szukasz :tak:

Patri: I całe szczęście że to nie azs!!! Wybacz że Cię troszkę tym azs skóry nastraszyłam :zawstydzona/y:
Kochana, ale źle.. bardzo źle myślisz! Ty nie wyrządzasz Julci żadnej krzywdy!!! Na pewno mleczko mamy jest świetne, ale nie myśl, że jak dziecko będzie jadło mleczko modyfikowane to będzie się pod jakimś względem gorzej rozwijać, to nie prawda! Więcej zależy od genów (wg mnie w absolutnej większości właśnie od tego) i tego w jakich warunkach się dziecko wychowuje.
Ja sama nie byłam karmiona piersią nawet przez 1 dzień! A wyobraź sobie jakie mleko modyfikowane było 30 lat temu.... teraz z pewnoscią mleczko jest jeszcze bardziej zdrowie i wartościowe!...i pomimo tego kiepskiego jedzonka jakie dostawałam, to wyrosłam duża, zdrowa i bylam dzieckiem które bardzo szybko się rozwijało zarówno fizycznie, jak i intelektualnie, wręcz nawet szybciej od większości rówieśników - np. w wieku 5,5 lat już płynnie czytałam. Więc absolutnie tak nie myśl. Są kraje w których modne jest karmienie mieszankami. I rosną tam zdrowe i mądre dzieciaczki. To u nas jest teraz wielki bum na pierś propagowaną przez pediatrów. Z jednej strony dobrze... ale z drugiej... takie są właśnie efekty, gdy mama nie może piersi podawać to myśli że jest gorszą mamą od tej cycusiowej, a wcale tak nie jest! :happy:
 
Do góry