reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
aga-pg jeszcze nie wiemy :no: Mieliśmy jeszcze niedawno Lancię Themę kombi, mój Jacek jest pasjonatem włoskich marek, więc pewnie albo też Lancię, albo Alfa Romeo, ale jeszcze nie zastanawialismy się nad tym jaki model :sorry2:

Uwaga na Alfę Romeo, droga w utrzymaniu i we wszelakich naprawach a bardzo lubi się psuć :-(


Super wozik!!!:-)

A ja tak z innej beczki :tak: Mamuśki ubzpieczałyście gdzieś maleństwa po urodzeniu ?? Może podawałaśycie je do Waszego ubezpieczenia w pracy ??

Mój Bartek dostała w pracy "legitymację ubezpieczeniową dla członków rodziny pracownika", ale mysle jeszcze o jakims funduszu (ale to juz nie ubezpieczenie)
 
hehe :-D ale dziewczyny ona 18.08 miała 3 tygodniowe dziecko a 22.08 jest w 27 tyg ciąży :-D więc ta ciąża przebiega w bardzo szybkim tempie :szok::szok::szok:
 
Irtasi i Wiśni juz cos dlugo nie ma:szok:
a u mnie remont remont i tak juz prawie 2 miesiace ale jak dobrze pojdzie to za tydzien bedzie koniec :-)i wreszcie wrocimy do wlasnego domku i bede miala dostep do netu i wreszcie bede mogla czytac na biezaco co u was slychac bo narazie to mam duze tyły:-D
pozdrawiam was babeczki ;-)
 
reklama
Do góry