reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Gosia i ja i Kasiad dałyśmy filmik to możesz sobie dokładnie zobaczyć:tak: u nas tak na wysokość oczu Stasia
 
reklama
Gosia i ja i Kasiad dałyśmy filmik to możesz sobie dokładnie zobaczyć:tak: u nas tak na wysokość oczu Stasia

tak u was akurat widziałam :tak: ja obniżyłam w niedzielę łóżeczko i zobaczcie dokąd ma :dry: niżej już się nie da :no: niżej nie zrobię bo nie mam możliwości bo wyjdzie mi mała dołem :szok:
Myślicie że nie wypadnie mi górą :confused:

p1160545fd1.jpg
 
Wypadnie Gosia. Musi być możliwość niżej, Ty masz łóżeczko na drugim poziomie. Ja mam dziurki też bardzo nisko, ale jak nałożony jest na to materac to jest akurat. A jak brakuje u Ciebie niżej dziurek to musicie dorobić, bo Emilka Ci wypadnie i nieszczęscie gotowe. Długo nie poczekasz zanim się zorientuje, że można się wychylić :no:
 
Czasami jednak- szczególnie jak Tosia ma zły dzień, to praca jest dla mnie odpoczynkiem- naprawdę!!! I to nie jest objaw złej matki!!!:-):no:Po prostu czasami trzeba się oderwać- nawet od swojego dziecka. Przynajmnie ja tak uważam.

Martula ja mam tak samo...i czasami to bardzo bym chciała pracować...ostatnio jak pisałam prace to Filip był prawie całymi dniami u teściowej i było mi z tym dobrze....i nie uważam, żeby to był zły objaw...
 
tak u was akurat widziałam :tak: ja obniżyłam w niedzielę łóżeczko i zobaczcie dokąd ma :dry: niżej już się nie da :no: niżej nie zrobię bo nie mam możliwości bo wyjdzie mi mała dołem :szok:
Myślicie że nie wypadnie mi górą :confused:

p1160545fd1.jpg

Gosiu u mnie mala tez tak ma <jest to drugi poziom>, tylko ze na razie nie wstaje na nogi......Jak Emilka juz tak stoi to Kasiad ma racje musi byc nizej:tak:
 
Wypadnie Gosia. Musi być możliwość niżej, Ty masz łóżeczko na drugim poziomie. Ja mam dziurki też bardzo nisko, ale jak nałożony jest na to materac to jest akurat. A jak brakuje u Ciebie niżej dziurek to musicie dorobić, bo Emilka Ci wypadnie i nieszczęscie gotowe. Długo nie poczekasz zanim się zorientuje, że można się wychylić :no:

jeszcze nie wstaje w łóżeczku ale jak wykapuje to myślę że da radę :tak: a dziurek nie ma więcej nawet jeśli je dorobię to i tak będzie mieć wysoko bo obnizy się o grubość materaca a przecież ona jeszcze urośnie :baffled:


tyle mogę obniżyć
p1160707tj3.jpg
 
reklama
Do góry