reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Masz rację rozalka, w przypadku skazy oczywiście oliwa.

Wzięłam paracetamol, gorączka trochę spadła, idę spać, może w końcu przestanie mnie boleć. Pa dziewczyny.
 
reklama
ja raz posmarowalam Laili glowe´maslem i zostawilam na cala noc w czapeczce. i mimo ze z rana jej glowe umylam i potem kazdego dnia tez, jeszcze pare dni czulam ten specyficzny zapach zjelczalego masla....................

a faktycznie ja nie mam grzebyka i niby smaruje olejkiem a potem przeczesuje, ale wlasnie taka delikatna szczotka i nic nie daje. zakupie grzebyk i mam nadzieje ze KAsiadowy spodob pomoze.
dzieki dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Cemieniucha zaczynala sie robic Konradkowi ze 2 miesiace temu,ale zaczelam dokladnie plukac mu glowke.Mocniej pocieram opuszkami i delikatnie nawet paznokciami:tak:.I problem znikl.A kiedys dzieciakom smarowalam maslem wlasnie i wyczesywalam:tak:
 
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i sugestie odnośnie ciemieniuchy:tak: Tak jak myślałam, na razie nie mam się czego obawiać:-) Główka Victorka jest śliczna i nie ma żadnych oznak łusek czy szorstkich placków.
Ach ta moja teściowa, która ma 3 letniego synka i myśli, że już wie wszystko wychowując swoich trzech synów:-p Owszem dużo wie, ale to nie oznacza, że mój synek też tak musi mieć... idę się poskarżyć na wątku "Ach te babcie"...:-p
 
Agusia głębokie wyrazy współczucia z powodu śmierci wujka.:-(
Miśka życzę zdrówka.:-);-)
A my z Maciusiem zostaliśmy sami:-(,mój mąż a Maciusia tata nas zostawił...
i wyjechał za granice na trzy miesiące.:zawstydzona/y::-:)shocked2:
Boziu...jak my se damy rade nie mam pojęcia,całe dnie sami no i mieliśmy takie piękne plany na wakacje:wściekła/y:
 
reklama
jeszcze wracają do ciemieniuchy - ja smarowałam oliwką tak z godzinę przed kąpielą, myłam główkę szamponem dla niemowląt, a przy wycieraniu dość mocno tarłam zwykłym ręcznikiem frote - pięknie schodziła. Pielęgniarka radziła jeszcze po tym zabiegu przetrzeć gazikem leko, ale sobie darowałam
 
Do góry