reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witajcie :-)

Tycia , ale z Ciebie pracuś:szok: Podziwiam Cie za full energii:tak:
Oliwieczka ,jedz wyjasnic o co chodzi i nie martw sie na zapas:tak:Trzymam kciuki
Nuśka wszystko przed Tobą:tak:;-)
 
reklama
Cześć:-)

Moi goście dziś rano odlecieli i znowu w domu pusto. Teraz do soboty muszę się spakować, bo my lecimy, a tak mi się dzisiaj nic nie chce ruszyć, że szok:baffled: Najchętniej bym poszła spać w taką pogodę:sorry2:

No i już się napisałam, bo Oliver wstał i muszę iść...

Miłego dnia:-)
 
ja też się witam

lekarz zaliczone, lekarstwa na wycieczkę wykupione- oby nie były potrzebne, zaszczepiłam się przeciw grypie- mały nie, obiad się gotuje, pranie kończy.
zaraz wyścigi samochodami z synkiem- mamy mimo wszystko siedzieć w domu aż katar minie.

nawet zaczynam się cieszyć na myśl o wakacjach.

zresztą nie ma odwortu rezygnacja kotuje 65% ceny. moj mąż chciał przesunąć dziś wyjazd o tydzień ale nie da rady- bo sporo spraw wyskoczyło i zbytnio mu to nie pasuje- ale los decyduje za nas więc lecimy.

miłęgo dnia.
 
wróciłysmy z Krakowa było fajnie, zdjecia pozniej wkleje:tak:

u lekarza wynik 3 nie za dobrze, nastepna wizyta za 1,5 tyg jak wezme tabletki kotre mi przepisał. Mam sie jednak nie martwić na zapas.
 
Karola :-):-D:-D:-D.
Oliwieczka,czekamy na zdjęcia:tak:.
Wolfia na pewno jeszcze zdarzysz sie spakować;-):tak:.
Oj dziewczyny nie mam siły:no:.Właśnie posprzątałam łazienkę:sorry2:,jeszcze zmienię w sypialni pościel:dry:,zrobię pieskowi jesc i będę w miarę obrobiona:tak:.Prawdopodobnie jutro tez będe miała wolne,to wezmę się za okna;-):tak: i ponaklejam dzieciom naklejki w pokoju:-):tak:.
 
Witam ;-)

wykończona jestem :baffled: krzyż mnie napierdziela że ruszyć się nie mogę chyba za dużo się narobiłam przez remont :baffled: a do końca dalej niż bliżej :sorry2:
 
Witam z ranka,jako pierwsza:szok:?
Gosia,nie nadwyrężaj się za bardzo:no:.
A ja mam kolejny dzień wolnego :-):tak:. Tak mi dobrze się w domku siedzi...:sorry2:.Jutro już ide do pracki niestety.
Tak jak pisałam czeka mnie zapracowany dzień:sorry2::tak:.
 
Witam.

Gośka zwolnij tempo,oj,oj!:-)
Tycia powodzenia w tym zapracowanym dniu.


A ja mam znów balagan,bo mąż zakładał dłuższe karnisze,więc czeka mnie mycie okna,pranie i zakładanie firanek...a jutro śmigam po nowe zasłony i dywan,hura!:tak:;-)

Papatki!
 
reklama
Do góry