reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Witam :-)
Cosik mnie dzis glowa boli :dry:, zaraz sie musze wziasc za sprzatanie ale jakos checibrak:sorry2:, juz sie nie umie doczekac bo za tydzien przyjedzie moja mama z malym Olikiem :-)
 
Oliweczka, upieczcie razem ciasto :):):)
Ja swoją oddałam do babci "na wakacje". Sama jadę na wakacje w środę.
U nas zapowiada się na słońce, ja się źle czuję przy takiej pogodzie. Właśne wolę deszcz.

Kasiad, kulturalnie-operowo, tak? :) Tez posączyłam wczoraj dobrego alkoholu. :)
 
Witam slonecznie :-)

weekend spedzilismy u tesciow. Milena zadowolona. Na wszystko jej pozwalano, a wczoraj wieczorem ja nie moglam sobie z Milka dac rady:baffled:. Generalnie widze, ze moje dziecie ma dosc ''ostry'' charakterek a mi juz czasami sil brakuje.
Udanego dnia wszystkim :-):-)
 
Oliweczka, upieczcie razem ciasto :):):)
Ja swoją oddałam do babci "na wakacje". Sama jadę na wakacje w środę.
U nas zapowiada się na słońce, ja się źle czuję przy takiej pogodzie. Właśne wolę deszcz.

Kasiad, kulturalnie-operowo, tak? :) Tez posączyłam wczoraj dobrego alkoholu. :)

w pazdzierniku kupimy dopiero piekarnik ze zmywarką :dry:;-)
 
Oliweczka, upieczcie razem ciasto :):):)
Ja swoją oddałam do babci "na wakacje". Sama jadę na wakacje w środę.
U nas zapowiada się na słońce, ja się źle czuję przy takiej pogodzie. Właśne wolę deszcz.

Kasiad, kulturalnie-operowo, tak? :) Tez posączyłam wczoraj dobrego alkoholu. :)

w pazdzierniku kupimy dopiero piekarnik ze zmywarką :dry:;-)
 
reklama
hej babencje
oj mowie Wam szukanie pracy to jest meczace....

IRTASIA kope lat!!!

ROSMERTA dzieki za pozdrowienia, fajowo slonce i cieplo....
 
Do góry