reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam.


No Irtasia w końcu do nas zajrzałaś.Pisz co u Was,w porzadku,jak tam Jenny,łobuzuje?Pokaż;-) nam ja.
 
reklama
Helou ;-)
WolfiA najlepsze życzonka dla Ciebie i męża :tak:
A bólu ucha współczuję, raz jako dziecko przez to przechodziłam, ale ból pamiętam do tej pory :-(
irtasia i dobrze że w końcu możesz się wyszaleć i ruszyć z domu gdzie Ci się tylko podoba, pokazuj Jenny! :tak:
karola nieciekawe godziny ale często jest tak, że my rodzice panikujemy a potem okazuje się, że niepotrzebnie :tak: A może Szymek właśnie Cię zaskoczy i pięknie Wam całą drogę prześpi :sorry:
Miłego dnia babeczki :-)
 
Helou ;-)
A może Szymek właśnie Cię zaskoczy i pięknie Wam całą drogę prześpi :sorry:
Miłego dnia babeczki :-)

No dokładnie Karola.:tak:
Spokojnie,będzie dobrze(no ale znamy Karole,troszku musi nasza Karolcia popanikować,he,he,mam nadzieje,że sie nie obrazi,to tak z sympatii):tak:;-):-)


Mała forumowa Zosia Nowak,na sali operacyjnej,trzymajcie kciuki.!!
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)
Karola, spokojnie, Szymek napewno w ciągu dnia padnie jak nocki nie prześpi :tak:

Witaj Irtasiu :-) Stęskniłyśmy się za Tobą :tak:

WolfiA, wszystkiego najlepszego dla Ciebie i męża:tak:
 
Ostatnia edycja:
Czesc:-)

Gosiu ale mialas koszmary ostatnio......pamietam jak ja bylam z ciazy czesto snily mi sie wielkie pajaki.....to bylo okropne:wściekła/y:

Wolfia spoznione ale gorace zyczenia dla Was.......i oczywiscie powrotu do zdrowia....bol ucha jest straszny a co do piero dwoch:sorry:wrrr....wspolczuje

Rosmerta ale masz super......och jak ja bym chciala sie gdzies wyrwac za granice do cieplych krajow......zazdroszcze troszeczke....ale tak zdrowo;-):-D

Kurcze kupilam sobie buciki...i teraz wielkie poszukiwanie torebki.....nic nie ma a jak juz cos mi sie podoba to za 120zl i do gory....a takiej drogiej nie chce kupowac....wrrrr......
zmykam do pracy ....
milego dnia
 
No dokładnie Karola.:tak:
Spokojnie,będzie dobrze(no ale znamy Karole,troszku musi nasza Karolcia popanikować,he,he,mam nadzieje,że sie nie obrazi,to tak z sympatii):tak:;-):-)
no wiem że ja zawsze panikuje kurcze zawsze tak mam cholipka- nie obrazi nie obrazi -co prawda to prawda.:sorry:
 
reklama
hej babencje, znow mnie mniej bo jestem pochlonieta üpisaniem podan i zyciorysu, oj Boziu ale to praca.....przynajmniej dla mnie...
 
Do góry