reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

hej witam
ja na chwile:cool2:
z ginekologiem:sorry::sorry::confused::confused::confused::-D

nie śmiać się bo mnie badał na fotelu i chciał zrobić jakiś test na bakterie i mi coś tam wtykał i przykręcał to na śrubę a potem mówi że to nic poważnego i to nie bakteria ale mam to nosić z tym że wyjął małą glizdę :szok: a takie poruszenie u niego w gabinecie było że 10 ludzi lukało aha i mnie znieczulił a potem mi wbijał całą igłę w nogi i sprawdzał czy mam czucie :cool::sorry:
 
reklama
Cześć:-)

Przepraszam, że tak mało mnie tu, ale mam sporo pracy w związku z gośćmi;-) Gotuję teraz dla 5 dorosłych osób - na szczęście mi pomagają:-p Ale mojego brata dziewczyna to tragiczny antykucharz:sorry: Śmieję się tylko, że kiedyś się będzie musiała czegoś nauczyć;-)

Poza tym od tygodnia mnie coś trzyma, a od dwóch dni mam zapalenie uszu. Bardzo mnie bolą:sorry: Mam nadzieję, że w pełni mi przejdzie do wylotu do PL:tak: Ech jeszcze jakieś zakupy mnie czekają w związku z wyjazdem i jesienią, a tak nie mam weny i nastroju:-p

Dzisiaj dostałam pięknie kwiaty z okazji trzeciej rocznicy ślubu. Zupełnie zapomniałam o tym dzisiaj:eek: A wczoraj jeszcze mama mi życzenia przesyłała:-D Wieczorem zrobię jakieś dobre ciacho, żeby mąż się nie obraził;-)

Miłego wieczoru:-)
 
ale jestem wściekła wrrrrrrrrrrrrrrr po cholerę człowiek sam na własne życzenie utrudnia sobie życie- po diabła wykupiliśmy te wczasy zachciało się egiptu po jakiego diabła

dziś dostałam informację że nasz wylot nie jest o 10:40 tylko ups 21:20 czyli ok 2:30 na lotnisko więć dopiero ok 3:30 nad ranem będziemy pewnie w hotelu cudownie prawda ciekawe jak Szymek nam da popalić.

wiem ktoś powie ale ma problem wariatka walnięta- ale to ma być relaks przyjemnośc odskok od codziennej bieganiny a początek będzie na maxa do D....

WolfiA wiem przy twoim zapaleniu uszka to pikuś- zdrówka kochana.
 
Wolfia zdrówka:tak: i najlepsze zycznie z okazji rocznicy:miłości i zrozumienia !
Karola,faktycznie godzina nieciekawa:no:.Mam nadzieję,że Szymek będzie ładnie spał i sie nie umęczy ... ani Was:sorry:.

Ja tradycyjnie zajęta,ale czytam na bieżąco:tak:.Nie zawsze mam siłe,żeby coś odpisać:-(.
Irtasia,tak sie rozjezdziła,że wcale nie zaglada:no:.
 
Dziękuje Wam Dziewczyny za życzenia z dwóch okazji;-)
Powiem szczerze, że zawsze miałam problemy z uszami:sorry: Byle co i zaraz zapalenie, ale od dłuższego czasu było dobrze, za to teraz jak mnie złapało to tak, że nie pamiętam czy kiedykolwiek tak miałam:no: Tak się zastanawiam co na to zapalenie uszu mogę:confused: Ciekawe czy jak poszłabym tu do irlandzkiego lekarza to powiedziałby coś sensownego, czy żebym sobie paracetamol łykała:eek:

Ja tradycyjnie zajęta,ale czytam na bieżąco:tak:.Nie zawsze mam siłe,żeby coś odpisać:-(.
Ja to samo:sorry: Jeszcze Oliver zaczyna się przemieszczać na pupie, a ani się obejrzę, a pewnie będzie raczkował i chodził:szok: Ogólnie to mam trochę pracy przy tej mojej dwójce Maluchów:-p

Karola nie zazdroszczę godzin lotu:no: Ale może Szymek zdrzemnąłby się po południu tak porządnie, o ile jeszcze śpi w dzień:sorry: Poza tym nie ma się co martwić na zapas, może wcale nie będzie tak źle i Szymek nie da Wam popalić:tak: Dla pocieszenia powiem, że jak Victor miał niespełna dwa lata, jak lecieliśmy do PL na Święta Bożego Narodzenia, to mieliśmy lot o 7 rano, ale musieliśmy go obudzić tak o 03:30, żeby dojechać na spokojnie na lotnisko. Godzinę przespał w samochodzie, na lotnisku i w samolocie był wybudzony, ale w PL padł w samochodzie po kilku min:tak: Za tydzień w sobotę mamy lot o 6 rano i podobna przeprawa, tyle że teraz z dwójką dzieci:eek::shocked2: I też mamy nadzieję, że jakoś to przejdzie i nie będzie tak źle:tak: Także Karola Egipt to dobry wybór i ciesz się, bez względu na wszystko, a Szymek napewno się dostosuje i nie będzie problemów;-)

Gosiu ależ Ty masz sny:-p:-D
 
Wolfia wszystkiego najlepszego dla Ciebie i męża i wielu wielu wspólnych rocznic :-):-):-)

co do ucha to spróbuj zakropić nos kroplami do nosa z tej strony co boli ucho i tak leż na tym uchu co boli :tak: do tego krople możesz kupić do ucha :tak:

ja dziś wykończona jestem zaczynamy remont dziś szafa rozkręcona wiec miałam sporo pakowania do tego segregacje ciuszków robiłam i zabawek wiec wszystko co u Emilki jest w workach , łóżko przestawione i moze jutro pojedziemy po farbę ale sama nie wiem bo szafę musi R wywieź na kilka kursów heh a mi się niezbyt chce jechać wybierać kolorki
 
Ostatnia edycja:
najgorsze jest to że on nie śpi w dzień i nie wiem co by musiało być by poszedł spać.- środek nasenny chyba :eek:

bo wiadomo o 19:20 musimy być na lotnisku by zdać bagaż odprawa te ceregiele.
 
reklama
Witam :-)
Wolfia wszystkiego najlepszego dla ciebie i meza:tak::-)
Sorki ze tak dlugo do was nie zagladalam i niemiejcie do mnie duzych pretensji bo ja jestem szczesliwa ze wkoncu od lat 11 moge sobie gdzies pojechac a nie tylko w domu siedziec i robic to co zawsze , znajomi mnie juz tez denerwuja bo mi robia wyzuty ze oni dzwonia a mnie niema a co ja w telekomunikacji robie do diabla aby tylko im sluchawke dzwigac :sorry:
 
Do góry