reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Dobry wieczór:-)

Widzę, że tu ruch dzisiaj, że hoho:dry:;-) Jakiś smętny ten dzisiejszy dzień i nic się nie chciało, dzieciaki marudziły, ale na szczęście już ładnie śpią to mam chwilę:tak:
A ja mam na weekend teściów, łącznie z noclegiem, ależ się cieszę:-p

Miłego wieczoru:-)
 
Ja dziś połowę dnia przespałam razem z Emilką do kompletu :sorry2:;-)

pewnie będę się teraz w nocy męczyć z zaśnięciem :dry:

Emilka jeszcze nie śpi ale liczę że sie zaraz położy :sorry2:
 
Witam:-)

a ja się wczoraj zmobilizowałam po postach tych niektórych sprzatających w domu intensywnie i uporzadkowłam jedna szafę i tyle sie miejsca w niej zrobiło ze nie wiem co do niej włozyć;-):-D swieci pustkami:-p a przy okazji znalazłam sukienke i spoddnice co sie miescilam przed ciążą i miła niespodzianka - mieszczę się w nie!!:tak::tak::-):-D więc dzisiaj daję je do krawcowej niech mi je skróci do kolan (bo długoe do kostek sa) i na wakacje jak nowe:-D

Gosia pamietaj o badaniach dziś;-):tak::-)

Miłego dzionka:-)
 
hehe Rosmerta dzięki ale jadę jutro po pojemniczka zapomniałam kupić ja to mam głowę :baffled::rofl2:
ale jutro to na bank muszę jechać bo wyników do wizyty u ginekologa nie będe mieć :sorry2:

no i fajne że ciuszki pasują :-D:-D:-D:tak:
 
Czesc Babki:-)

Dzionek zapowiada sie przepiekny, tylko ze jakos chumorek nie taki......nic mi sie ostatnio nie chce......jakies chorubsko mnie bieze, lamie w kosciach i boli gardlo, a do tego w pracy zimno jak cholerka..........
W domu dziwny nastroj, jakos sie z K. dogadac nie moge.....a najbardziej chodzi o .....a raczej brak<pewnie wiecie o co moze chodzic facetom>:-(
tylko, ze jakos nie mam checi.....

Rosmerta super ze miescisz sie w ciuszki z przed ciazy......wszystkie chudniecie a mi niemilosiernie tylek rosnie:szok::-D


Gosiu spij sobie kochana ile tylko chcesz......potrzebujesz snu i masz do tego wielkie prawo:-Dnie przejmuj sie...hihi......tym bardziej ze ostatnio sie pewnie nie wyspalas za bardzo jak Emilke cos lapalo:sorry2:
Tak wogole to fajnie ze minelo....

Milego dnia
 
Witam
pieknie dzień sie zapowiada wiec zmykam z maluchami na 2 dni nad jeziorko wiec teraz pokaze sie w weekend pewnie
Gosia mam nadzieje ze dzisiaj juz wogole nie ma śladu po chorobie
Karola i jak ciastka sie udały
agusia trzyma kcviuki za dzisiejszy dzień i mamuśka sie nie denerwuj Sarcia napewno bedzioe sie dobrze bawic w przedszkolu
nuśka u nas podobny problem zero chęci:-(
 
Witam
Sarcia juz pakuje swoj plecak do przedszkola:-D i pyta kiedy idziemy:sorry2:

hehe Rosmerta dzięki ale jadę jutro po pojemniczka zapomniałam kupić ja to mam głowę :baffled::rofl2:
ale jutro to na bank muszę jechać bo wyników do wizyty u ginekologa nie będe mieć :sorry2:

no i fajne że ciuszki pasują :-D:-D:-D:tak:
ciotka tylko jak cie gardło boli to wiesz ,ze wyniki wyjda nie takie ;-) tak dla przypomnienia ..mi sie przypomniało jak mnie gardło bolało i wyszły leukocyty max i panika :zawstydzona/y::rofl2:
 
Dzieńdoberek ;-)
ja też dzisiaj jakaś połamana się obudziłam, i niewyspana na maxa, bo dzisiaj Milenka w nocy dość często wędrowała po domu :baffled:
Agusia a co Ty tam Sarci na 2 godziny pakujesz? :-D
Rosmerta jeszcze raz gratki, najbardziej chyba właśnie do odchudzania mobilizuje to, że w końcu możemy się wbić w swoje dawne lubiane ciuszki :tak:
madzia24 miłego wypoczynku :tak:
 
reklama
Do góry