reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam
Marta witaj
rosmerta zdrowka dla Hubercika:tak:
a ja jestem zawalona nauka sesja sie zbliza dużymi krokami :szok:a ja mam jeszcze tyle projektow zaliczeniowych do ukonczenia nie wiem jak sie z tym wszystkim wyrobie a maluchy nie pomagaja energii maja ponad 200% normy:sorry:
 
reklama
witam wszystkie lutowki:-):-)
nowa lutowke Marte tez , zagladaj do nas czesciej :tak::tak::-)

Rosmerta,
zdrowia dla Huberta zycze :tak::happy:
 
Witam:-)
Rosmerta zdrówka dla Hubcia:tak:
Idziemy z Małgosią skorzystać z ładnej pogody (zanim będzie burza) i szykujemy się na spacer:tak:
Miłego dzionka!
 
Zdrówka dla Hubert i Oliwci
Madzia DASZ RADE:-p:tak:
Kasiad miłego plenerowania i grilowania
Matylda
miłego spacerku
Suska pogoda pod psem ale usmiech na twarzy:-)
Witam:rofl2:
 
dzieki dziewczyny:-) Hubek juz dziś zdrowy:eek::tak::-) temperatura w normie, mówi, ze gardełko go juz nie boli:-) szybko przyszło szybko poszło:-)

u nas juz pada i i to dośc intensywnie i szaro-buro:baffled: z jednej strony dobrze, bo Hubek powiniene siedziec w domciu jeszcze i przynajmniej jest argument zeby go zatrzymac w domu:-D
 
Witam nową lutówkę :-) Napisz coś więcej o sobie i o bąbelku.
Zapraszamy na inne nasze wątki :tak:

witam Was wszytskie mamusie bardzo serdecznie :) nareszcie chwilka odpoczynku i moge do was zajzec ;)

moj Kacperek ma 15 miesiecy :) urodzilam do 16go lutego 2007 :) miesiac temu zaczal chodzic wiec troche sie wyczekalismy :) za to mamy 16 zabkow i uwielbiamy lobuzowac ;) jak to wodniki :) hihi bo ja rowniez jestem wodnikiem ale styczniowym :)

pozdrawiamy :) mamusie i ich pociechy :)
 
reklama
witam Was wszytskie mamusie bardzo serdecznie :) nareszcie chwilka odpoczynku i moge do was zajzec ;)

moj Kacperek ma 15 miesiecy :) urodzilam do 16go lutego 2007 :) miesiac temu zaczal chodzic wiec troche sie wyczekalismy :) za to mamy 16 zabkow i uwielbiamy lobuzowac ;) jak to wodniki :) hihi bo ja rowniez jestem wodnikiem ale styczniowym :)

pozdrawiamy :) mamusie i ich pociechy :)
hej a nie w lutym 2008 ???
 
Do góry