reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witajcie. Z tej strony mama Wojtusia z czerwca 2007.
Nie wiem czy dobrze trafiłam, ale chciałam zapytać się Was o pewną sprawę.
Już wyjaśniam:
Właśnie piszę prace mgr o naszym forum, chciałam kiedyś w niej ująć sprawę podszywania się złych ludzi pod nasze tożsamości, tzw. trollowanie, ale nie miałam na to żadnych konkretnych przykładów. Jak powszechnie wiadomo w końcu (niestety) i u nas zaszła taka nieprzyjemna sytuacja.
W związku z tym mam pytanie, czy orientujecie się może jakoś w historii oszustki zielono_mi.
Wiecie może gdzie szukać początków tej historii? Z którego roku i miesiąca miałbyś jej domniemane bliźniaki? Nie wiem gdzie tego szukać.
Każda informacja, którą mogłybyście mi przekazać, będzie mi pomocna.
Nie chcę broń Boże, stwarzać jakiegoś zamieszania, robię to oficjalnie (aniaslu wie o tym , i również pomaga mi w pisaniu pracy :tak:)
Z góry dziękuję za pomoc i zrozumienie.
Pozdrawiam. Agnieszka
Hej Agnieszko!Masz slicznego synka.Ja nie wychodze poza nasze lutowki,wiec nie wiem dokladnie gdzie to sie działo.Chyba gdzies na kwietniowkach 2007?Nie wiem...:no:
 
reklama
U Chrisa migdaly wygladaja tak :confused:

A teraz szukalam w internecie ze szwagierka do jakiego lekarza to jeszcze Chrisa skierowali i okazalo sie ze to cos podobnego co Laryngolog tylko ze we wiekszej specjalizacji i sprawdza on przedewszystkim sluch ,neurologia ,ortodonta i jeszcze pare wymienionych i mam nadzieje ze Chris niejest przygluchawy bo mial juz jedna operacje na uszach i niby bylo ok ale z pol roku temu mial ponownie robione badanie na sluch i niby na prawe ucho niedoslyszal ale lekarka mowila ze maly sie mogl popisywac a dzis lekarz popatrzyl mu w uszy i dal te skierowanie mam tylko nadzieje ze niejest przygluchawy:-(
zapewne otolaryngolog;-)
moze byc przygłuchawy ze wzgelu na powiekszone migdały i na nich polipy
..ale po przycieci bocznych lub usunieciu trzciaka bedzie oki
jestesmy rok po takiej operacji..moj syn miał 45% niedosłuchu
prosze bardzo:blink:
 
Paulina też miała niedosłuch i wycięcie trzeciego migdała pomogło (miala 4 lata).
A Chris ma poprzerastane te migdały faktycznie i wielkie są :dry:
 
zapewne otolaryngolog;-)
moze byc przygłuchawy ze wzgelu na powiekszone migdały i na nich polipy
..ale po przycieci bocznych lub usunieciu trzciaka bedzie oki
jestesmy rok po takiej operacji..moj syn miał 45% niedosłuchu
prosze bardzo:blink:
tylko ze Chris mial uszy robione we wrzesniu 2007 bodajze to znowu moglby ogluchnac i dlaczego dostalam od laryngologa skierowanie do laryngologa i do tego drugiego Phoniater und Pädaudiologe:confused: , ten laryngolog co mam do niego skierowanie to on go operowal za pierwszym razem robil mu uszy i polipy usowal a ten co drugi co po polsku nawet niewiem kto to to bedzie mu sluch chyba badac i testy robil tylko ze jakie bo sluchawki ma juz zaliczone :confused: a jak twoim zdaniem te migdaly wygladaja :confused: Pytam sie bo na swiezo jestes z tym :sorry2:
 
kochanie uszy to nie migdały
migdał powiekszony zatyka trąbki słuchowe stad niedosłuch u dziecka
jednego dnia wiekszy innego mniejszy..zalezy od wydzieliny spływajacej..pisze w skrócie bo mała marudzi
..jesli miał wczesniej usuwany trzeci migdał ktiry powodował niedosłuch....moze miec ponownie ta tkana ma to do siebie ze BARDZO łatwo sie odbudowuje..tylko podbno gorzej po drugim razie z gojeniem sie rany
 
Phoniater und Pädaudiologe..podejrzewa ze chodzi o otolaryngologa i audiografa tzn kogos kto bada na audiografie poziom niedosłuchu ..patrz jak u kondzia 45% przy zatkanych kanałach prze jedne:blink:trzci migdał
a Chris ma przerost bocznych nadodatek i moim zdaniem polipy juz na nich
 
kochanie uszy to nie migdały
migdał powiekszony zatyka trąbki słuchowe stad niedosłuch u dziecka
jednego dnia wiekszy innego mniejszy..zalezy od wydzieliny spływajacej..pisze w skrócie bo mała marudzi
..jesli miał wczesniej usuwany trzeci migdał ktiry powodował niedosłuch....moze miec ponownie ta tkana ma to do siebie ze BARDZO łatwo sie odbudowuje..tylko podbno gorzej po drugim razie z gojeniem sie rany
on niemial usowanego 3 migdala:no: tylko polipy miedzy gardlen a nosem no chyba ze polipy to 3 migdal:sorry2::zawstydzona/y:
 
on niemial usowanego 3 migdala:no: tylko polipy miedzy gardlen a nosem no chyba ze polipy to 3 migdal:sorry2::zawstydzona/y:
czyli miał zatkane uszy przez polipy. u mojego tez to sprawdzali ale okazło sie ,ze migdał był tak wielki...
a tu Mi teraz wyglada na przerost bocznych z polipami juz które własnie tez(..migdały)..powoduje niedosłuch tymczasowy:blink:
 
reklama
Phoniater to foniatra, drugiego wyrazu nie znam, ale może to być audiolog - generalnie to specjalista do badania słuchu - Agusia ma rację :tak: Chris będzie miał badany słuch. Lepiej, żebyś nie jechała z Jenni, bo będzie przeszkadzać, no chyba, że z nią wyjdziesz, a Chris zostanie sam, bo, żeby badanie wyszło jak trzeba, w pokoju musi być cisza.
 
Do góry