reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam:-) Słońce świeci, a Vicek od godziny jakiś marudny chodzi:sorry2: Pranie rozwieszone, odkurzone, jeszcze tylko obiad mi został;-)

dzis idę z Hubkiem do fryzjera, musze urwac sie z pracy bo mam na 10 umówionego go. Musi się chłopak doprowazic do ładu przed urodzinkami i imprezką;-):-D

No to z Hubka kawaler będzie, że hoho;-)

Justynka ja też to oglądam jak mam okazję ale babka ma wesoło :-D:sorry2: jakby ktoś nie widział to miała bliźniaczki i się zdecydowała na kolejne dziecko i urodziła 6-raczki :szok: wiec ma ośmioro dzieci :sorry2:

Co to za program:confused: I jakie szczęście ją spotkało:szok::rofl2:

Agusia bezproblemowej wywiadówki:rofl2:
Miłej pracy Dziewczyny:happy:
 
reklama
na discovery travel&living co dzień o 20.25 leci program john&kate+8 o rodzince z 8 dzieci i tym jak wygląda ich dzień jak sobie radzą itp.fajny:-D
 
no to po fryzjerze Hubek jest: siedział grzecznie, cały dumny, więc włoski obciete równo:tak::-)

Swietnie. Ja tez musze Milenie obciac wlosy.Niestety ta wierzga nogami i glowa jak szalona :rofl2: Chyba tez skusze sie na dzieciowego fryzjera.


A poza tym WITAM . U nas piekny sloneczny dzien i cieplo.
 
Witam :-)
Zaliczylam dzis laryngologa z Chrisem poszlam bo ma wielgachne migdaly juz od urodzenia a po wycieciu polipow i wyczyszczeniu uszow dalej chrapie i zle mowi.I dostalam 3 skierowania na nauke wymawiania,do specjalisty z Laryngologii i do lekarza co nawet niewiem co to za specjalizacja aby sprawdzil w jakim stopniu i dlaczego zle wymawia i te dwa skierowania mam w innej miejscowosci na takim zadupiu ze nawet niewiem jak tam dojechac:crazy:
 
Justynka kojarzę ten program. Szczęśliwy tatuś jest chyba azjatą, dobrze mówię? To ta para?
Widziałam jeden odcinek, rzeczywiście nieźle im się trafiło:-D

A my kolejny dzień jak na urlopie:tak:
Odwykłam już od wakacji, tyle czasu mam wolnego. Ale w sumie się cieszę, bo dużo czasu z Gosiakiem spędzam, a bardzo mi tego brakowało.:-)
 
witam

irtasia to chyba dobrze, ze dostałaś te skierowania..będziesz mogła sie dowiedzieć co i jak dokładnie..wiem, ze to meczące chodzenie po lekarzach, ale dobrze bedzie sie dowiedzieć szczegółów.

ja jestem tak zakręcona, ze nie oglądam nic praktycznie..tylko trochę wiadomości i pogodę..i szalenie brakuje mi czasu spędzanego z Filipkiem...a zauważyłam, ze ostatnio on wcale nie lubi ze mną być :-(
 
witam

irtasia to chyba dobrze, ze dostałaś te skierowania..będziesz mogła sie dowiedzieć co i jak dokładnie..wiem, ze to meczące chodzenie po lekarzach, ale dobrze bedzie sie dowiedzieć szczegółów.
Niby tak ale jestem ciekawa dlaczego niechca mu ich poprostu wyciac jak jedna operacja pomogla tylko na rok i na nowo chrapie nawet jak oddychaslychac pochrapywanie :baffled:
 
Agusia mam pytanko jak wielkie trzeba miec migdaly aby je wycieli:confused: Chris na nie choruje pare razy na rok a oni dalej nic ,tylko pomniejszyc je chca bez operacji a idzie tak bo ja pierwszy raz to slyszalam dzis :confused:
 
reklama
Irtasiu, ja wiem tylko tyle, że migdały nie bardzo chcą usuwać, bo to najlepsza ochrona dla gardła i infekcji dróg oddechowych - wycięcie to ostateczność -
ja mam migdały które wg mnie dawno powinny być wycięte - bo ciągle na nie i na gardło choruje, a może to na szczęście, że je mam bo bym chorowała np. na płuca - i lekarze wszyscy mówią - dopóki migdały sie nie "rozlecą", nie bedą sie "rozkładały" to nie ma powodów do wycięcia, powiększenie nic nie oznacza.....ja już sama nie wiem....
 
Do góry