reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Matylda jeżeli to pomoże to zrobimy ten remont :tak: miało być tylko malowanie ale jak trzeba to się skuje tylko czy to coś da?

Powinno:tak:
To jedyny sposób jaki znam aby wytępić to świństwo -- potraktować grzyba jakimś środkiem do jak najgłębszej warstwy.
A jeśli to nie pomoże, to niestety przeprowadzić się:-(
 
reklama
no dobra ale jeśli tam jest jakas szczelina przez którą zacieka woda to i tak bedzie wracać prawda? moze do spółdzielni zgłosić? niech uszczelnią to łączenie jakoś?
 
Przed chwilą rozmawiałam z szefem:tak:
Zostaję w obecnej firmie, jakoś się dogadamy.
Nie jadę na wygnanie:-p
Ufff.. cieszę się, naprawdę.. bo nie chciałabym zmieniać pracy, i przywykłam już do swojego szefa-zgreda:-p:sorry2::-D
 
Wiśnia folia w płynie jest właśnie po to żeby zatrzymać wilgoć i nie pozwolić aby wniknęła ona ponownie do środka. Piszę co wiem o teorii, jak powinno się z tym walczyć... ja latami szorowałam ściany i obficie pryskałam różnymi środkami na grzyby ale to nie pomagało niestety, więc jak już planujesz malowanie, to warto zrobic przy okazji porządek z tym niechcianym lokatorem :tak:
 
Matylda,to juz druga dobra wiadomosc tego dnia:-):tak:.Super!!!Zreszta i tak bysmy Cie nigdzie nie pusciły:no::-)
 
Ostatnia edycja:
no dobra ale jeśli tam jest jakas szczelina przez którą zacieka woda to i tak bedzie wracać prawda? moze do spółdzielni zgłosić? niech uszczelnią to łączenie jakoś?

właśnie siostra tęż tak myślała i okna jej zdjęli te nowe już okazało się,że pianka położona była tylko w rogach,bo panowie,którzy zakładali okna się śpieszyli,ale po całym wypełnieniu i tak nic się nie zmieniło.To jest syzyfowa praca:no:
 
reklama
Do góry