reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
lil kate powodzenia i mam nadzieje ze juz wrocisz do nas z coreczka a ja jeszcze jutro ostatni egzamin mam a potem moge isc rodzic tylko zeby ta choroba troche mi odpuscila:sick: :tak:
 
pełnia faktycznie dopiero dzisiaj....
szczerze mówiąc to chciałabym urodzić, ale przed północą nie zdąże, a jakoś dni nieparzyste mi sie nie podobają...chyba jeszcze poczekam :tak::tak::-D:laugh2: na przykład do 12go ;-);-)
 
a ja jak w pelnie wczoraj jeszcze wierzylam, tak dzis juz nie...i z super optymistki super pesymistka sie ze mnie zrobila.....buuuuuuuuuuu...:sick: :-(
 
susumali popatrz sobie na mój suwaczek to może Ci się lepiej zrobi ;-) Bo ja teoretycznie mogę jeszcze CAŁY MIESIĄC z brzucholem chodzić!!! :szok: :baffled: A Ty najwyzej połowę z tego ;-)
 
reklama
Do góry