reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Tycia ja tez planuje sie podciac troche, bo napewno nie bede miala sily i czasu na stanie przed lustrem z lokowka czy prostownica zeby wygladac jak czlowiek
:)
 
reklama
no faktycznie, nie ma jej ostatnio...ale to by dała znać jakby się coś u niej działo...:tak::tak:
 
Na jakimś wątku była niedawno poruszana kwestia laktatorów, nie mogę znaleźc, więc piszę tu. Mam w domu elektryczny Medeli i Avent Isis (oba dostałam od kuzynki). I jakoś nie umiem zciągac tym elektrycznym, nie wiem, czy mam wadliwy egzemplarz, czy nie mam wprawy, ale mi nie wychodzi, poza tym strasznie głośno chodzi. Natomiast Aventem zciąga mi się super i wcale nie trzeba się dużo namachac tą rączką, żeby sprawnie spływało. Ja nie gromadzę pokarmu, zciągam tylko jak mam piersi za bardzo nabrzmałe i mała ma kłopot, żeby taką pełną pierś chwycic, a to co zciągnę wylewam.
 
Jestem jestem dziewczyny. Niestety.
Jeszcze tu jestem..
:tak:
Egzminek, troche sie uczylam, codziennne latanie na KTG, troche z tym schodzi w tych fantastycznych szpitalach.
Poza tym nogi mi puchna jak cholera jak siedze przy kompie, dlatego wlaze na chwile tylko zobaczyc jak sie rozwija Lutówkowe towarzystwo :-) :-) :-)
 
lutowkowe towarzystwo rozkreca sie...na pelnie:-) :tak: ,ja tak spojrzalam dzis na bezchmurne niebo fwieczorne i faktycznie ten ksiezyc jakis taki magiczny....:-D pelnia 2go znaczy w nocy z 1go na drugiego czy z 2go na 3go??????to co, kto rodzi ? zbieram zapisy.....
 
Na mnie ta pełnia to jedynie tak podziałała, że spac nie mogę :wściekła/y: A może to też i przez to, że mojemu ukochanemu zachciało się po północy pralkę włączać.. sam skubaniec smacznie teraz chrapie a ja czekam na koniec wirowania :baffled:

Kasiad ucieszyłaś mnie bardzo zachwalając Aventa :tak: mam nadzieję że i w moim przypadku okaże się on dobrą inwestycją :happy:
 
reklama
Hi hi hi, na mnie tez odkad pamietam pelnia dzialala bezsennie.:-D:-D:-D Powaznie, rzadko w czasie pelni spie. Maz sie smieje ze moze jestem wilkolakiem;-);-);-)
 
Do góry