reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Ja właśnie usiadłam do kompa. Zaglądałam przez cały dzień na BB, ale gdzieś wszystkich wywiało :confused:
Moje samopoczucie ok, ale choroba się zaczyna panoszyć u mnie w domu, Paryk dziś wieczorem dostał 38,9 st temperatury. Oby nie pozarażał reszty rodziny :baffled:
 
reklama
No Kasiad życzę by Was ominęło choróbsko.
Jak tam sie miewacie Agusia?


No ja wstałam jak zwykle niewyspana.Kuba rozrabia na całego.Fajnie,ze dostał sporo zabawek,ma co robic szczególnie rano,teraz sie bawi wielka Arką Noego i mam spokój na jakichs czas,dopuki sobie nie przypomni,ze potrzebuje kompana do zabaw:-D
Mąż dziś do pracy na popołudnie(tak samo jutro),a potem kilka dni wolnego,na szczęście.Wieczorkiem udało mi sie doprowadzic chałupę do porządku(w końcu),zaglądałam na BB,ale cisza była.
Dziś troche więcej luzu,tylko obiadek jakichs zmontuje i lenie sie cały dzień.:tak:
 
Dzięki Rozalka :tak:
Ja dziś się obudziłam z bólem głowy, mój Tomek też. Nie wiem, czy to ciśnienie czy co :confused:
Dziś po południu jadę do chrześniaczki z prezentem i przy okazji przywitać nowego obywatela, bo mojej chrześniaczce urodził się brat.
 
Witam po swietach Babeczki:)

U nas bylo super, tylko szkoda ze narzarlam sie jak swinka....hihihi......
Zdrowka dla wszystkich......
Joanna wyrazy wspolczucie.......:(((

jak tylko sie witam i zmykam do obiadku bo na 14 do pracy.....
 
Oj Nuśka, współczuję tego wyjścia do pracy, mi by się przynajmniej nie chciało :no: Muszę iść do Biedry i nie mogę się coś wybrać :sorry2:
A tak w ogóle ciekawe, gdzie wszytkie przepadłyście :confused: Pusto na BB, odezwało się po świętach tylko kilka osób... Niektóre z Was powyjeżdżały, ale gdzie reszta :confused:
 
Ja jestem i witam poświątecznie:tak:
Prawie całe święta spędziliśmy u rodziny, w domu tylko śpimy. Jedno wielkie lenistwo i obżarstwo:zawstydzona/y: Wczoraj byliśmy w rezerwacie Łężczok. Mój mąż dostał nowy obiektyw i koniecznie chciał pstrykną parę fotek ptakom:tak:
Jeśli będziecie w okolicy polecam wyprawę do rezerwatu:
Rezerwat Łężczok
Niestety trochę mnie przewiało i dzisiaj coś mnie bierze:-(
Joanna bardzo Ci współczuję.
Kasiad zdrówka dla Ciebie i twojej rodzinki - nie dajcie się choróbsku!

A ja zmykam na kanapę - dzisiaj kolejny dzień lenistwa. Tomek z Małgośką i Lolkiem oblegli kanapę i oglądają Akademię Policyjną:-)
 
reklama
Ja jestem i witam poświątecznie:tak:
Prawie całe święta spędziliśmy u rodziny, w domu tylko śpimy. Jedno wielkie lenistwo i obżarstwo:zawstydzona/y: Wczoraj byliśmy w rezerwacie Łężczok. Mój mąż dostał nowy obiektyw i koniecznie chciał pstrykną parę fotek ptakom:tak:
Jeśli będziecie w okolicy polecam wyprawę do rezerwatu:
Rezerwat Łężczok
Niestety trochę mnie przewiało i dzisiaj coś mnie bierze:-(
Joanna bardzo Ci współczuję.
Kasiad zdrówka dla Ciebie i twojej rodzinki - nie dajcie się choróbsku!

A ja zmykam na kanapę - dzisiaj kolejny dzień lenistwa. Tomek z Małgośką i Lolkiem oblegli kanapę i oglądają Akademię Policyjną:-)

Ten rezerwat to moje rejony hihihi:-) chodzilam tam co tydzien za dziecka z kolezanka :tak: a z tej gminy Nedza pochodzi moj maz:tak::-)
 
Do góry