reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Joanna, rozumiem, że jest Ci przykro, ale tak jak Rozalka pisze, nie daj dzieciom odczuć, że jesteś smutna. Dla nich ważniejsza od 12 potraw jest uśmiechnięta i wspierająca mama :tak:
My dziś w sumie spędziliśmy bardzo miło Wigilię :tak: a martwiliśmy się, że będzie smutno bez rodziców. Niestety nie porobiłam zdjęć, trochę pokręciłam kamerą i o aparacie zupełnie zapomniałam, choć leżał przygotowany :crazy: Już dziś z kamery nie mam siły nic zciągać, zresztą jak sobie pomyślę, ile trwa wgranie filmów na YouTube :angry: Jutro się tym zajmę, a teraz lecę przytulić się do Oliwki w łóżeczku :sorry2:dobranoc.
 
reklama
Witam się w ten świąteczny poranek :-) Wszyscy śpią a ja jednyna na nogach. Dziś idziemy na 13 do moich rodziców i pewnie wrócimy dopiero wieczorem.
 
reklama
Do góry