reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Kasiu,na pewno super spędzicie Wigilie:tak:.My jedziemy jak zwykle najpierw do mojej mamy,a potem do tesciowej:tak:.Bardzo lubie te spotkania.W tym roku i Konrad dolaczy do szalejących dzieci,wiec bedzie ich razem u mamy Jacka szecioro:tak:.Co tam sie bedzie działo:szok::-D:-D:-D.
Dokupilam dzis jeszcze prezent dla mojego brata.Musze popakowac prezenty...Nie bedzie to łatwe przy Konradzie:no:.
 
reklama
My co roku spędzaliśmy Wigilię z teściami, a w święto któreś szliśmy do moich rodziców, od wielu lat tak było. Ale w tym roku teściowie zostali zaproszeni do siostry Tomka do Warszawy. Myśleliśmy Wigilię spędzić z moimi rodzicami i babcią, ale moja mama się wyłamała (nie jest katoliczką).

Gosia, ale Emi ma te włosy gęste :szok: no naprawdę szok!
A my walczymy z grzywką, choć nie wiem, czy wytrwam, bo Oliwce grzywka wpada do oczu, a tak jak do niedawna mogła nosić gumki i spinki cały dzień, tak teraz zaczęła sobie ją zciągać. Jak ma lepszy dzień, to parę godzin ponosi, a jak gorszy, to zciąga po pół godzinie.
 
Dobry wieczór:happy: Jak ładnie biało dzisiaj:-):szok: Oby śnieg nie stopniał za szybko:-p Victor zachwycony i nawet na sankach jeździł:-D

A z organizacją Wigilii to tak już bywa, na szczęście w tym roku spędzam je w domu i tu się nic nie zmienia, dziadkowie, rodzice, moich dwóch braci i dodatkowo moja chrzestna (jedyna siostra mojej mamy) z mężem i dwoma synami. Łącznie z nami 12 osób i mały Victor;-) Wydaje mi się, że super będzie:tak: Zresztą dwa lata na to czekałam, bo wcześniej spędzałam je z rodziną męża;-)
 
cześć :-)
ja już mam wolne ufff tylko jak ja wytrzymam z moimi potworkami 24h na dobę do 5 stycznia aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dopiero wtedy wraca moja niania....

najgorsze że jestem uziemiona na amen bo laski chore a i monsz i rodzice zapracowani mocno do samej wigilii i nawet niedziela handlowa jest więc nawet nie mam jak wyskoczyć na zakupy jakiekolwiek - nic :no: i to mnie przeraża
 
denerwują mnie te reklamy :angry:

Mnie też,bo albo głośno sie włanczają,albo zasłaniaja widok.


Po za tym,witam.co tam słychac kobitki?


Spałam do 8.00:tak:
a w ogóle mąz w domu,wybieram sie na resztę zakupów,po za tym sprzątanko i takie tam pierdołki....
 
Ostatnia edycja:
Witam;-)
zazdroszcze tego dlugiego spania my kolejna nocke mamy nieprzespaną :no::-(kaszle strasznie gorączkuje nadal i nic nie je:no: ale od wczoraj wieczora mamy nowy antybiotyk mam nadzieje ze zadziała
a tak po za tym to próbuje doprowadzic mieszkanie do łądu i narazie chyba jest wiekszy bałagan niz zaczełam:baffled:
 
reklama
cześć :-)
ja już mam wolne ufff tylko jak ja wytrzymam z moimi potworkami 24h na dobę do 5 stycznia aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dopiero wtedy wraca moja niania....

najgorsze że jestem uziemiona na amen bo laski chore a i monsz i rodzice zapracowani mocno do samej wigilii i nawet niedziela handlowa jest więc nawet nie mam jak wyskoczyć na zakupy jakiekolwiek - nic :no: i to mnie przeraża
spoko
tesco 24H:-p;-):blink:mi tez pozostaje:-:)-(
 
Do góry