reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Ja bylam dzis znowu w tym Gemo:-D.Kupilam Jackowi koszule,sweter,3 pary spodni,pasek,sobie torebke,dzieciom kapcie i stałam 1,5 godziny przy kasie:baffled:.
Konrad nie spal przez to cały dzien i usnał 30 minut temu,chyba juz na noc:confused:.
Nie mam siły oczywiscie:no:.
 
reklama
Witam :-)
Ale dziś zaczęłam wcześnie dzień! Oli obudziła się na butlę o 6.30, jak ją wypiła zasnęła, a ja nie mogłam już zasnąć.Kręciłam się w łóżku, kręciłam, aż w końcu się poddałam i wstałam. Właśnie jem śniadanko, potem kawka i wezmę się za składanie wielkiej kupy ciuchów, które zciągnęłam po północy z suszarki.
A na 14tą lecimy na obiad do teściów.
 
No witam.
moje dziecko zrobiło mi pobudkę o 5.30,jakos usnołi wstał o 6.30:baffled:
Ja mam parę rzeczy do zrobienia,mąz w pracy,a Kuba jakichs wyjątkowo pobudzony i strasznie przekorny dzis.Wszystko na 'nie'...Dlaczego jak jestem sama:baffled::angry::baffled::angry:
No nic,miłej niedzieli dziewczyny.
;-):-)
 
Witam w ciemny, pochmurny dzień:happy:
Victor właśnie zasnął, ale jak wstanie to jedziemy do jego chrzestnej:tak: Mam nadzieję, że fajnie będzie i pobawi się z jej dwoma synami;-) Oby tylko domu nie roznieśli w trójkę;-):-D
Miłej niedzieli:tak:
 
Witam ja juz prawie mieszkanko wypucowane ale z 3 dzieci niejest lekko:tak::-D

No hello!
Mało naszej Irtasi ostatnio.;-)


Witam,straszny tu ruch widzę,no chyba nie sprzątacie w niedziele dziewczyny:-D
Ja w sumie pół dnia spędziłam u rodziców i nawet na zakupy bez Kubula udało mi sie wyskoczyc.:tak:
 
Hej dziewczyny!!!
Dopiero znalazłam chwilę na przyjemności. Cały dzień miałam coś do zrobienia. Przed chwilą skończyłyśmy z Madzią lukrowanie pierniczków:tak:. Po obiedzie robiłyśmy uszka z grzybkami, wyszło ponad 200:-). No i trochę porządków, ale nie za dużo, bo i tak wyjeżdżamy na całe święta do rodziców i teściów;-)
 
reklama
ja tez wpadłam tu jak po ogien. Walczym,y z odstawieniem od piersi do tego święta i pełen rozpend w kuchni domu wszędzie.
pewnie dopiero po świetach spokojnie do Was zajrze

dobranoc
 
Do góry