reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Witam:-)

Karolina zdrówka zyczę!

Twin Peaks....:-) uwielbiam muze z tego serialu... a ogladałm cały jak byłam w ciązy z Hubkiem, bo mój brat pisał prace magisterską na temat Lyncha i oglądalismy razem z nim... sie bałam momentami:rofl2:

milego dnia mimo tej pogody życzę, u nas pada i pada, brrrrr:baffled:
 
Witam:-) Mam chwilkę, więc napiszę, że lot spokojny. Wszystko w porządku i szczęśliwie dotarliśmy do domu:tak: Dziadkowie, pradziadkowie i wujkowie zachwyceni. Victor również;-) Wszędzie pełno "brum...brum" tzn. aut, traktorów itp. No i oczywiście są kotki, pieski, więc jest cały wniebowzięty. Zaraz po śniadaniu ubieramy się i idziemy na podwórko i tak do drzemki o 12:00. Przed drzemką je dwa danonki, a po obiad:tak: Moja babcia gotuje pyszne obiadki, więc i ja jestem zadowolona, że nie muszę kombinować, co ugotować;-) Ogólnie super tylko szkoda, że śniegu nie ma:-p Może jeszcze do Świąt coś spadnie;-)

Miłego dnia:happy:

jestem chora i nie mam sily czytac ani pisac.

Życzę zdrówka Karolino:tak:

no u nas troche spadło śniegu:happy:

Kiedy i gdzie:confused::-D
 
Wolfia witaj;-):tak:
Karolinka,zdrowka zycze:tak:

Mamy juz podłączona tę "n-ke" i na kanałach HD jest boski obraz.Polecam:szok::tak:.
A ja zaraz zmykam na informatyke na uczelnie:baffled:
 
reklama
hejka
czego się nie dotknę to za przeproszeniem spieprzę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
aż się zastanawiałam dość długo czy pisać cokolwiek coby komp jeszcze nie padł :baffled:

no i mam zagwozdkę nie małą co zrobić z dzieciem mniejszym od środy do piątku jak do roboty pójdę - niani niet :-(
 
Do góry