reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
dzien dobreejszyn, ja od poniedzialku wieczorem kiedy zjadlam mieso z grilla z milionem przypraw zachorowalam nieco czulam sie podle aLE DZIS po obudzeniu odzylam:tak::tak::tak:
choc i u mnie pogoda wrrr brrr

dziecko mi tu pstryxka zdjecia a ja pize:rofl2:
 
A ja mam chyba pecha:baffled:.Przyjechal dzis instalator od "n-ki":confused:.Antena ,ktora mi przyslali jest o dupe ...,musialam kupic za 90 zł inna wieksza,a dodatkowo jedna głowica w dekoderze zepsuta i jeszcze jedna funkcja w pilocie!!!!
Musze w punkcie "n" wymienic dekoder i pilot,ale juz cos czuje,ze beda problemy...:crazy:
Juz mam dosyc:confused:
 
Dzien dobry:-)
U nas tez szaro buro i ponuro......ale siedzialam zamknieta w pracy wiec oszczedzone bylo mi ogladanie tej pogody:-p


Agusia uwielbiam sciezke dzwiekowa do Twin Peaksu:blink:zawsze jak mialam zly dzien to to lecialo........ach wogole a muzyczka mnie bardzo wyciszala.......
Film tez cudny lecz troszke starszny momentami;-)
 
reklama
Do góry