reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Witam:-)

Agusia :-:)-:)-( zdrówka dla małej i dla ciebie....

a ja wczoraj miałam dzien wolny, bo mama szła na babskie spotkanko z kumpelkami z dawnej pracy - lubie taki dzien cały z hubkiem spedzic i on tez szczęsliwy:-) a po południu pieczenie pierniczków, ale miał radości:-D tylko zjeść już nie mógł....:-(
miłego dzionka laseczki:-)
 
Ach jestem tak wkur..... ze glowa mala......
jakis czas temu kupilam ryz w biedronce w paczuszkach....mial robale.....:szok::wściekła/y:jakos to przezylam wyrzucilam i tyle....NIGDY WIECEJ GO TAM NIE KUPILAM.......
ALE TERAZ TO JUZ PRZEGIECIE........BIORE MAKE Z SZAFKI OTWIERAM A TAM SOBIE COS SIEDZI........JA PIER......A TAM ROBALE......
NORMALNIE WYMIEKAM.......ZOSTAWILAM TA MAKE I MAM ZAMIAR ISC Z NIA DO BIEDRONKI I GLOSNO POWIEDZIEC CO TAM SIE ZNAJDUJE.......
MAM JUZ TEGO DOSC!!!!!!!!!!!!!!!!11:crazy::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ach jestem tak wkur..... ze glowa mala......
jakis czas temu kupilam ryz w biedronce w paczuszkach....mial robale.....:szok::wściekła/y:jakos to przezylam wyrzucilam i tyle....NIGDY WIECEJ GO TAM NIE KUPILAM.......
ALE TERAZ TO JUZ PRZEGIECIE........BIORE MAKE Z SZAFKI OTWIERAM A TAM SOBIE COS SIEDZI........JA PIER......A TAM ROBALE......
NORMALNIE WYMIEKAM.......ZOSTAWILAM TA MAKE I MAM ZAMIAR ISC Z NIA DO BIEDRONKI I GLOSNO POWIEDZIEC CO TAM SIE ZNAJDUJE.......
MAM JUZ TEGO DOSC!!!!!!!!!!!!!!!!11:crazy::wściekła/y::wściekła/y:
Nuska,wsółczuje:baffled:.Macie mole spozywcze...I one teraz moga byc wszedzie,w orzechach,rodzynkach,płatkach sniadaniowych,przyprawach...:baffled:.ja skusiłam sie kiedys na tani ryż Uncle Bens na Allegro i nabawiłam sie kłopotu...:angry:
Kupuj szybko Raid na mole spozywcze(jest na Allegro jak nie znajdziesz w sklepie) i rozwieszaj.Genialnie pomaga,zawiera feromony samiczek:-p i kleja sie jak szalone do tego.Musisz wszystko przejrzec i powywalac:baffled:
 
Probowałam poczytać..zajęło mi to kupę czasu..i pobieżnie ten wątek mam...

Nawet nie próbuje odpisać na wszystkie rozpoczęte tematy bo nie dam rady..

miło mi sie po raz kolejny wraca i wierze, ze to już na stałe...nie dam wam ode mnie więcej odpocząć...hehe :-p a tak poważnie to czuje sie tu coraz bardziej obco, zapomniana..no ale zasłużyłam..:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

inne watki poczytam z większym opóźnieniem, nie dam rady wszystkiego na raz...

miłego wieczorku
 
reklama
Do góry