reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witajcie,

Agusia, mam nadzieje ze to nie to samo co ostatnio i ze Sara szybko wroci do zdrowia

Wolfia, bezpiecznego lotu do PL i udanych Swiat

Susu, witaj.

Udanego dnia wszystkim.
 
reklama
Dziękuje Wam Dziewczyny:tak: Myślę, że zajrzę jeszcze na BB, bo w domu w Polsce mam internet;-) A teraz odpoczywam, bo Victor śpi;-) Po południu wrzucę resztę rzeczy do walizki i gotowe. Bardziej mnie przeraża fakt, że będę musiała Robaka przed 4 rano obudzić:baffled::sorry2: Mam nadzieję, że się prześpi w drodze na lotnisko i będzie ok;-)
 
Czesc Laseczki:-)

Jestem juz w domku, po obiadku....teraz chwilka relaksu

Agusia duzo zdrowka dla Was .....oczywisce sily tez sie przyda mnustwo:tak:

Wolfia szczesliwego lotu do Polski i udanego wypoczynku
 
Oj Agusia to nie ciekawie :baffled: oby obyło się bez szpitala :-(

Agusia zdrówka dla Sary, oby to szybko mineło i Sarcia była zdrowa!!!

Agusia,współczuje:-(.Jak nocka Wam minęła?:-(

Oj Agusia znowu :szok: miejmy nadzieję, że to tylko chwilowe... Dużo sił kobieto :tak:

Agusia duzo zdrowka dla Was .....oczywisce sily tez sie przyda mnustwo:tak:
Dziekuje
jutro sie okaze:-(
Wolfia szczesliwego lotu do Polski i udanego wypoczynku:tak::tak:
 
reklama
Do góry