reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam;-)
a Weronika mi zrana z rozbiegu w ściane walnęła bużką i nosek jakis czerwony i wydaje mi sie ze troche jakby napuchniety mam nadzieje ze nie złamany ale daje sobie dotkąć wiec chyba ok
 
reklama
Witam!
Damian zrobił mi dziś pobudkę jak wychodził do szkoły :crazy:
Głowę mam jakby ściśniętą od środka, a gości dziś mam i muszę się uwijać.
 
Witam:-) My już po śniadanku i teraz leniu****emy;-) Przed chwilą na CBeebies leciały Teletubisie, które ćwiczyły, bo odcinek był o gimnastyce, a Victor razem z nimi;-) Rączki w górę, rączki w dół, przysiad...:-D Śmiesznie to wyglądało:tak:
 
a ja pomyłam sobie okna 2 wczesniej balkonowe to jeszcze tylko z sypialni mi zostało :tak:małe choineczki tez juz powyjmowałam dzieciaki całe szczęśliwe chodzą :-Dech uwielbiam swieta,,,i ten czas przygotowan strojenia domu....
 
hej ja już po pracy
teraz lezę uśpić malucha i robić sałatkę dla mamy ech a niania moja ma jakieś koszmarne szkolenie i nie mam jak po Izkę iść bo Pyśka będzie przecież spać wrrr

ale za to z pracy przytargałam dwie siaty słodyczy od mikołaja hehe
 
My nie dostaniemy paczek:dry:.
Ja niedawno wrociłam,oczywiscie byłam na zakupach.Głupie prześcieradło do łóżka w sypialni 40 zł.Szlag mnie trafia,bo wszystko strasznie drogie:angry:.Ciągle cos kupuje i ciagle cos sie kończy:angry:.Dzis byla w pracy i do niedzieli tez bede jezdzic:confused:.Troszke kasy wpadnie,ale starsznie mi sie nie chce:no:.
Zaraz zmieniam pościel w sypialni:tak:
 
Hubek zachwycony, cąły czas w kólko stroi okno balkonowe, zdejmuje i nakleja na nowo:-D:-) super zabawa dla dzieciaczków, szczególnie jak uziemiony katarkiem w domciu;-):-)
Takie żelowe ozdoby ma moja mama, Oli też najpierw je przeklejała, a jak przyszliśmy z następną wizytą i ją na chwilę spuściliśmy z oczu, to wszystkie pogryzła i porwała na kawałki :baffled:
 
reklama
Witam;-)
ja dzis po ciezkiej ncce mała 39 goraczki rzucała sie w łóżku a rano wstajemy i 36:confused:ale na 14 idziemy do lekarza sprawdzic co sie dzieje
 
Do góry