reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Witam:tak:
Agusia,a już miałam zapytać,co znowu nawaliło:-DŻartowałam oczywiście:-D
Widać,sytuacja opanowana.Wiadomo co z pralką?
U mnie raz płatki mydlane zapchały pralkę i wylała na mieszkanie.Kuba ledwo,co chodził i sie poryczał,a ja z nim,bo nie mogłam sobie poradzić.:baffled:
 
czesc
Aga kurde masakra :-( - mam nadzieję że i z pralką i z podłogami ok


Izka oddelegowana do przedszkola, Pyśka zjadła mleko i śpi dalej a ja powinnam się do pracy szykować a zasmarkana jestem na maxa, nic to dam radę jakoś... obym tylko tych moich maluchów nie pozarażała bo dzisiaj i jutro pracuję w przedszkolu :-)
 
Czesc Laleczki:)
Pogoda jest dzisiaj obrzydliwa, leje caly czas, nie wiem czy d\zisiaj gdzies wyjdziemy...:/

Ach pisze dzisiaj z laptocika;) dziwnie mi sie porusza po tej klawiaturze....
 
Witam :-)

Wiśnia - zdrówka życzę :tak:

Nuśka - to kwestia przyzwyczajenia, mi też na początku było dziwnie, a teraz piszę bez patrzenia na klawiaturę :tak:

Agusia, dużo masz jeszcze w domu sprzętów do wymiany :confused::ninja2:
Nie, no dobra, nie będę już żartować, to wcale nie jest śmieszne.
 
reklama
Do góry