reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam:-) W końcu udało mi się tu dotrzeć:-D Wczoraj cały dzień coś robiłam, sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, a wieczorem padłam:-p Trochę się pośmiałam przy programie Kuby Wojewódzkiego. Dobra rozmowa była z Jackiem Barciakiem - bardzo inteligentny aktor z dobrym poczuciem humoru;-) Rewelacyjnie zresztą gra tego całego projektanta mody w "Brzyduli":-p:-D

Trzymajcie się ciepło w tą okropną pogodę:rofl2::tak:
oj ja też chyba rewelacyjny gość z niego musi być
 
reklama
Dzien doberek.....:-)

Ja wlasnie po wizycie kolezanki, zjadlam juz obiadek i czekam na mezusia.....

Mialam isc do pracy w czwartek ale juz dzisiaj bylam na 3 godzinki...fajny milutki lokal.....ale jeszcze dostawy herbatek nie ma:dry:bylam tylko na wiazyte sanepidu....:-p
Pozniej spacerek z Julcia <cos okropnego> myslalam ze mi leb urwie od tego wietrzyska, zimno i paskudnie:wściekła/y:
 
Rany Agusia, co ten sprzet Ci tak szaleje.....:szok:

A ja mialam nadzieje posiedziec przy laptopie a mezus go okupuje:-Dhihi zartuje cos tam przeinstalowuje...:confused:
 
o kurde AGUSIA:baffled::-:)-:)-(
no ale dobrze ze podchodziszdo tego wzystkiego z poczuciem humoru, ja bym nie umiala:baffled:
 
reklama
Do góry