reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Pysia ma zapalenie krtani :baffled:
odechciało mi się wszystkiego... no ale co się dziwić jak ostatnio na dworze się darła jak opętana a zimno było jak cholera :wściekła/y:
 
reklama
Madzia,ja tez mam zjazd i strasznie mi sie nie chce jechac...Chyba ze względu na egzamin:baffled:.
Zdrówka dla wszystkich chorowitków,strasznie ich duzo ostatnio:-(.
Ja dalej sie ucze i nerwy mna targaja:dry::confused::-(
 
Pysia ma zapalenie krtani :baffled:
odechciało mi się wszystkiego... no ale co się dziwić jak ostatnio na dworze się darła jak opętana a zimno było jak cholera :wściekła/y:
Moja Gabrysia też krtań bylismy u lekarza dostała zastrzyk bo bardzo ją przydusiło w nocy nie spałam bo ją pilnowałam ma antybiotyk AMOKSIKLAV Diphergan Flafamed i lacidofil mieliśmy nawet skierowani do szpital przez to wszystko fatalnie mi poszla dzisiejsza jazda po zakrętach i nie tylko :-(mam nadzieję ze będzie lepiej Miłego wieczoru
 
Aga,cos masz pecha ostatnio do agd:baffled:.
ja sie nie znam na lodowkach,mam paroletniego Polara,ktory sie niezle trzyma.Nasi dobrzy znajomi strzelili sobie piekna LG z kostkarka i wywswietlaczem LCD.Piekna:sorry2:.
 
Aga,cos masz pecha ostatnio do agd:baffled:.
ja sie nie znam na lodowkach,mam paroletniego Polara,ktory sie niezle trzyma.Nasi dobrzy znajomi strzelili sobie piekna LG z kostkarka i wywswietlaczem LCD.Piekna:sorry2:.

Oj Agusia, biedulko..
Ja mam LG z wyświetlaczem LCD...jak narazie po 7 miesiącach użytkowania jestem bardzo zadowolona. Ma funkcje no frost - co teraz w wielu lodówkach jest - super sprawa - zero lodu i szronu z zamrażalniku..Kostkarki nie chciałam, bo jak dla mnie za dużo miejsca w środku zajmowała - woreczki są praktyczniejsze jednak..
dokładnie jest taka, ma platynowe drzwi, co nei posostawia śladów z paluszków :-)
LG 399PLQA GWAR F-VAT RATY 022/861-56-38 W-wa (480616862) - Aukcje internetowe Allegro
 
Oj widzę, że tu chorobowo się zrobiło ostatnio, ja chyba też dołączę do tego grona, bo czuję, że choroba zbliża się wielkimi krokami :crazy: Wszystkim życzę zdrówka (sobie też :sorry2:).

Agusia, ja nie pomogę :no: sama się za lodówką nową będę musiała niedługo rozejrzeć :dry:

Joasiek, właśnie się zastanawiałam, co tak rzadko się odzywasz, a Ty neta nie masz w domu ... Co do życia to ja jakoś ostatnio też straciłam radość życia, nawet nie wiem czemu :confused:
 
To jakieś przesilenie jesienne dopadło lutówkowe mamy.:baffled:

Mysia super zdjęcie w podpisie,taki duży Filipek sie już wydaje.:tak:
 
reklama
Do góry