reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, ja wczoraj nad ranem miałam kłucia najprawdopodobiej w lewym jajniku i promieniowało mi do pleców, tak się wystraszyłam, potrwało to pare chwil, nic poza tym nie było, wieczorem delikatnie mnie jeszcze zakłulo, ale nie tak jak nad ranem. Byłam tydzien temu u lekarza to wszystko było ok z Dzidziulkiem.
 
Dziewczyny, ja wczoraj nad ranem miałam kłucia najprawdopodobiej w lewym jajniku i promieniowało mi do pleców, tak się wystraszyłam, potrwało to pare chwil, nic poza tym nie było, wieczorem delikatnie mnie jeszcze zakłulo, ale nie tak jak nad ranem. Byłam tydzien temu u lekarza to wszystko było ok z Dzidziulkiem.

Często taki ból się pojawią na początku. I to nic złego. Po prostu w środku wszystko musi się rozciągnąć jednak i się tak to odczuwa. Chyba że się będzie powtarzać często. I będą Ci jakieś inne ibajwy towarzyszyć. Tak to myślę że nie masz czym się martwić. Przy następnej wizycie możesz zgłosić lekarzowi
 
Często taki ból się pojawią na początku. I to nic złego. Po prostu w środku wszystko musi się rozciągnąć jednak i się tak to odczuwa. Chyba że się będzie powtarzać często. I będą Ci jakieś inne ibajwy towarzyszyć. Tak to myślę że nie masz czym się martwić. Przy następnej wizycie możesz zgłosić lekarzowi
 
Dzięki :) Chodzę prywatnie do ginekologa, ale moja lekarz jest obecnie ma urlopie. Jutro jednak wybieram się do LuxMed po skierowanie na kolejne badania to wspomnę tej babce, zobaczymy co będzie mieć do powiedzenia w tym temacie :)
 
reklama
Wydaje mi się ze to normalne. Mnie rzadko boli czy kuje. Ale to zależy od organizmu 🤷‍♀️
Masz racje, zależy od organizmu.. dlatego nie ma co się przejmować :) u jednych kobiet takie delikatne bóle mogą wystąpić a u drugich kompletnie nic wiec to kwestia indywidualna, gorzej jakby występowały mocne bóle w podbrzuszu lub plamienia
 
Do góry