reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Hej, zastanawiam się czy dzisiaj tak cicho tutaj czy coś z moją apką jest nie tak? 🤭
U mnie jutro 11+0 a dzisiaj mam wrażenie że całkiem ustały objawy. Z jednej strony stres a z drugiej pozytywnie się nastawiam że już zbliża się 2 trymestr i pewnie dlatego ☺️ Jak tam wasze objawy?

Mi już w 10 tygodniu ustały mdłości. Prawie są zerowe. Cos tam odczuwam ale rzadko.
 
reklama
No człowiek niby wie, że to ten czas i mdłości mogą być coraz mniejsze a jednak jest zaskoczenie 😆
Ja się trochę przygotowywałam do tej ciąży, czytałam dużo itd. ale i tak co praktyka to praktyka 😛


No dokładnie, człowiek tak czy siak myśli
A to nie potrzebne 🤷‍♀️🤷‍♀️
Ja dopiero wizytę mam 3 sierpnia więc jeszcze się trochę pomartwie 🤦‍♀️🤷‍♀️

Najgorsze ze pierwszą ciążę straciłam w 8 tygodniu, serduszko przestało bić. I teraz ciagle mam obawy. Ostatnie usg miałam 9+1 dzień ale jednak strach pozostał
 
No dokładnie, człowiek tak czy siak myśli
A to nie potrzebne 🤷‍♀️🤷‍♀️
Ja dopiero wizytę mam 3 sierpnia więc jeszcze się trochę pomartwie 🤦‍♀️🤷‍♀️

Najgorsze ze pierwszą ciążę straciłam w 8 tygodniu, serduszko przestało bić. I teraz ciagle mam obawy. Ostatnie usg miałam 9+1 dzień ale jednak strach pozostał

Przykro mi 😪 Tym razem wszystko na pewnie będzie dobrze ❤️

Ja wizytuje 05.08 więc niedaleko Twojego termiu, będziesz mieć wtedy USG prenatalne?
 
Przykro mi 😪 Tym razem wszystko na pewnie będzie dobrze ❤️

Ja wizytuje 05.08 więc niedaleko Twojego termiu, będziesz mieć wtedy USG prenatalne?


Ja będę mieć wtedy 11+5 ale nie wiem. Bo ja jestem w Niemczech. A tutaj to jest trochę inaczej. Tamtym razem co byłam czyli 9+1 miałam pierwsze duże USG i właśnie takie ze wszystko sprawdzał. Coś jeszcze mowil ale ja byłam tak zestresowana ze nie pamiętam 🤷‍♀️🤣 ale coś mówił że będziemy coś robić na następnej wizycie ale tak jak mówię miałam stres bo się bałam ze coś nie tak będzie
 
Hej, zastanawiam się czy dzisiaj tak cicho tutaj czy coś z moją apką jest nie tak? 🤭
U mnie jutro 11+0 a dzisiaj mam wrażenie że całkiem ustały objawy. Z jednej strony stres a z drugiej pozytywnie się nastawiam że już zbliża się 2 trymestr i pewnie dlatego ☺️ Jak tam wasze objawy?
Mam to samo, apetyt wraca, mdłości ustały i mam milion myśli, czy wszystko ok. Chociaż zjadłam dziś większe śniadanie niż ostatnio, kichnęłam i wszystko zwymiotowałam 🙈
 
Hej :) Jestem Angelika i chciałabym dołączyć do rozmowy. Może powiem coś o sobie. Dzisiaj jest mój 12+2 tc. Jest to moja pierwsza ciąża. Zajrzałam tu bo myśle ze fajnie mieć kontakt z kimś kto rodzi w podobnym czasie :) widzę że pisałyście ostatnio o terminach usg, ja również mam w podobnym czasie.. 5 sierpnia usg prenatalne :) którego w sumie się obawiam ale myśle ze to normalne trochę się bać :)
 
Hej :) Jestem Angelika i chciałabym dołączyć do rozmowy. Może powiem coś o sobie. Dzisiaj jest mój 12+2 tc. Jest to moja pierwsza ciąża. Zajrzałam tu bo myśle ze fajnie mieć kontakt z kimś kto rodzi w podobnym czasie :) widzę że pisałyście ostatnio o terminach usg, ja również mam w podobnym czasie.. 5 sierpnia usg prenatalne :) którego w sumie się obawiam ale myśle ze to normalne trochę się bać :)

Gratulacje!
Mamy prenatalne w ten sam dzień, ale ja będę wtedy 12+2 tak jak Ty dzisiaj 😆
 
reklama
Hej :) Jestem Angelika i chciałabym dołączyć do rozmowy. Może powiem coś o sobie. Dzisiaj jest mój 12+2 tc. Jest to moja pierwsza ciąża. Zajrzałam tu bo myśle ze fajnie mieć kontakt z kimś kto rodzi w podobnym czasie :) widzę że pisałyście ostatnio o terminach usg, ja również mam w podobnym czasie.. 5 sierpnia usg prenatalne :) którego w sumie się obawiam ale myśle ze to normalne trochę się bać :)
Ja tez idę 5.08 😀i będę 12+5
 
Do góry