reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2023

Ja wczoraj byłam na wynikach po pracy wzielam się za pierogi 🙂 zjadłam wczoraj dwie porcje 🙈. Koło 12 mnie zaczęło coś brać gardło ,uszy ,ale przespałam się i minęło całe szczęście. Dzisiaj będę robic Barszcz 😛
 

Załączniki

  • IMG_20220726_054818.jpg
    IMG_20220726_054818.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 58
reklama
Hej dziewczyny! U nas dziś 12+3 i odpukać od kilku dni mdłości mi trochę odpuściły 🙏. Wróciła ochota na jedzenie, co prawda nadal wybiórczo ale jednak! Byłam wczoraj na dodatkowym usg bo w piątek pani dr chciała nas uspokoić przed prenetalanymi i tak nas uspokoiła, że rzuciła w eter, że nie widziała kości nosowej 😬 cały weekend o tym myślałam, więc dziś poszłam znowu. Poręczyliśmy dzidziutka, kości się znalazły :) a bobas pięknie zaprezentował sprzęt między nogami i będziemy mieć synka ❤️ jutro mam prenatalne wiec jeszcze dozuje emocje, ale wierze ze wszystko jest ok i moje 6,3cm szczęścia jest zdrowe 🙏
 
Hej dziewczyny! U nas dziś 12+3 i odpukać od kilku dni mdłości mi trochę odpuściły 🙏. Wróciła ochota na jedzenie, co prawda nadal wybiórczo ale jednak! Byłam wczoraj na dodatkowym usg bo w piątek pani dr chciała nas uspokoić przed prenetalanymi i tak nas uspokoiła, że rzuciła w eter, że nie widziała kości nosowej 😬 cały weekend o tym myślałam, więc dziś poszłam znowu. Poręczyliśmy dzidziutka, kości się znalazły :) a bobas pięknie zaprezentował sprzęt między nogami i będziemy mieć synka ❤️ jutro mam prenatalne wiec jeszcze dozuje emocje, ale wierze ze wszystko jest ok i moje 6,3cm szczęścia jest zdrowe 🙏
znam ten ból. W piątek miałam prenatalne, dziecko nie chciało współpracować.... Lekarz nie był w stanie ocenić kości nosowej. Był stres, strach nawet łzy... Wczoraj byłam jeszcze raz żeby sprawdzić co i jak. Tym razem bobas pięknie się obracał, wszystko jest dobrze😁
Ale co my matki się na stresujemy to nasze....
 
Ja myślę nad zakupem,bo po ostatnim poronieniu mam czarne myśli,boję się każdego usg że usłyszę że ❤️nie bije.. 😞
Teraz też siedzę pod gabinetem i się zastanawiam co lekarz zobaczy na monitorze. Czy jest wszystko dobrze.
A tak sama będę mogła sobie sprawdzić raz dziennie i nie mieć nerwów. Tylko właśnie nie wiem jaki jest dobry.
Ja kupiłam i nie żałuję. Na tym etapie znajduje od razu pięknie serduszko 😊 Jeżeli chcesz.to wyślę Ci zdjęcie jaki kupiłam.
 
Ja mam córkę i syna . Córka żywa , niegrzeczna 😆 syn ułożony , bardzo wrażliwy także totalna odwrotność. Nie zmieniam charakteru dziecka po prostu jedno po mamusi ( syn grzeczny oczywiście po mamusi 😛 ) córka po tatusi ,bo tatuś ponoć taki był łobuz . Mój tato też jest człowiekiem wrażliwym i często płacze ,ja osobiście nie widzę nic w tym złego . Wręcz lubię jak facet też okazuje emocje i dziewczynka też powinna mieć swoje zdanie , postawić się. Szkoda,że właśnie są takie wymagania stawiane każdy z nas jest inny
Oj strasznie sie gotuje jak slysze ' faceci nie powinni plakac' a ja uwazam, ze to bardzo wazne pokazywac swoje emocje radosc ake tez i lzy smutek
Ja wczoraj byłam na wynikach po pracy wzielam się za pierogi 🙂 zjadłam wczoraj dwie porcje 🙈. Koło 12 mnie zaczęło coś brać gardło ,uszy ,ale przespałam się i minęło całe szczęście. Dzisiaj będę robic Barszcz 😛
Jezu podziwam was za tw gotowanie ja wymiękam 🙊 caly dzien bym lezala i spala
 
reklama
Hej, zastanawiam się czy dzisiaj tak cicho tutaj czy coś z moją apką jest nie tak? 🤭
U mnie jutro 11+0 a dzisiaj mam wrażenie że całkiem ustały objawy. Z jednej strony stres a z drugiej pozytywnie się nastawiam że już zbliża się 2 trymestr i pewnie dlatego ☺️ Jak tam wasze objawy?
 
Do góry