reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Trzeba się cieszyć ,że przechodzi 🙂 ja w ciąży z synem nie miałam żadnych objawów ciążowych z córką omdlenia straszne teraz zaś mdłości i to na maksa ..czekam ,aż miną,bo mam dość . Ja też już brzuszek mam spory w ogóle czuje się na brzuchu opuchnięta ciągle .

Ciekawa jestem bo moim zdaniem i tak miałam małe mdlosci wiec teoretycznie na takie objawy to mowia ze chłopak. Ale jestem właśnie ciekawa co się tam wykluje😁😁😁 teraz na wizycie powinnam się dowiedzieć bo to będzie prawie 12 tydzień.
 
reklama
Ooo to Ty masz super 😁😁 ja jeszcze troche poczekam, do 03.08 aż 🤦‍♀️ ale zleci jakoś 😁

Kurcze, to że tak powiem przesrane. Bo to nie dość że ciąża to jeszcze takie coś 🤦‍♀️
No super że jutro usg cieszę się bardzo bo jedyny stres jaki mam to czy serduszko nadal bije. I tak chyba będzie do póki nie zacznę czuć pierwszych ruchów dzidzi.
No nie jest łatwo Magda ale nic nie zrobię wolę to niż leżeć non stop w szpitalu. Dlatego staram się nie narzekać,przynajmniej do męża bo by mnie odrazu wiózł do szpitala.
 
Ciekawa jestem bo moim zdaniem i tak miałam małe mdlosci wiec teoretycznie na takie objawy to mowia ze chłopak. Ale jestem właśnie ciekawa co się tam wykluje😁😁😁 teraz na wizycie powinnam się dowiedzieć bo to będzie prawie 12 tydzień.
Teoretycznie tak tylko pamiętaj że każda ciąża u każdej kobiety jest inna więc nie ma się co sugerować wymiotami.
To że mamy lekkie mdłości lub wcale nie wymiotujemy nie oznacza że będzie synuś. Za wymioty w ciąży odpowiada podobno wysoki progesteron ... ile w tym prawdy nie wiem🤷‍♀️ gdzieś tak kiedyś wyczytałam ale ja nie mam czasu na śledzenie nowinek medycznych więc moge się mylić
 
No super że jutro usg cieszę się bardzo bo jedyny stres jaki mam to czy serduszko nadal bije. I tak chyba będzie do póki nie zacznę czuć pierwszych ruchów dzidzi.
No nie jest łatwo Magda ale nic nie zrobię wolę to niż leżeć non stop w szpitalu. Dlatego staram się nie narzekać,przynajmniej do męża bo by mnie odrazu wiózł do szpitala.


No tak, dokładnie. Lepiej to przecierpieć niż w szpitalu leżeć bo to jeszcze gorsze by było chyba. Przynajmniej dla mnie. W domu to w domu.

Ja tak samo. Stresuje się przed każdym usg 🤦‍♀️ ale jak już się skonczy też 1 trymestr najgorszy to myślę że trochę mi bardziej przejdzie. Chociaż pewnie i tak za każdym razem będę myśleć 🤣🤦‍♀️ taka nasza natura
 
Teoretycznie tak tylko pamiętaj że każda ciąża u każdej kobiety jest inna więc nie ma się co sugerować wymiotami.
To że mamy lekkie mdłości lub wcale nie wymiotujemy nie oznacza że będzie synuś. Za wymioty w ciąży odpowiada podobno wysoki progesteron ... ile w tym prawdy nie wiem🤷‍♀️ gdzieś tak kiedyś wyczytałam ale ja nie mam czasu na śledzenie nowinek medycznych więc moge się mylić


No właśnie też to wiem 🤣 i nie zawsze się zgadzają te objawy. Czasem ktoś ma nasilone a ma chłopaka a czasem ktoś nie ma prawie wcale mdłości a dziewczynka jest. Na forum tak dziewczyny piszą. Więc to nie reguła 🤣 dlatego mnie bardzo ciekawi. Od zawsze chciałam dziewczynkę. U nas w rodzinie same chłopaki to jedna dziewczyna by się przydala😁😁
Ale co będzie i tak będę szczęśliwa 😁😁

Wczoraj jak byłam w toalecie to jakoś do mnie dotarło że będę mamą i się pobeczalam 🤣🤣🤣🤣🤣 tak ni stąd ni z owąd🤣🤣🤣🤣🤣
 
Dziewczyny do jutra mozna sie zgłaszac na watek zamkniety

Smolna
Guardianangel
MagdALenAx94

мą∂яα ιиα¢zєנ :)

iza:)
natiii89
Pixi23
mary.m
LenkaW86
domini82
Paulina9303
lulilaj90
Moni91
Ania0
Katania
Logina
nd.natalia91
MoniqeOO
grope_
Julka92
Tuska2021
roxxi
Chudzinka
Msszczotka
Magsie
Fiołkowa85
Lisek88
Moniu1
Również jestem chętna. Niedawno trafiłam na forum.
 
Dziewczyny do jutra mozna sie zgłaszac na watek zamkniety

Smolna
Guardianangel
MagdALenAx94

мą∂яα ιиα¢zєנ :)

iza:)
natiii89
Pixi23
mary.m
LenkaW86
domini82
Paulina9303
lulilaj90
Moni91
Ania0
Katania
Logina
nd.natalia91
MoniqeOO
grope_
Julka92
Tuska2021
roxxi
Chudzinka
Msszczotka
Magsie
Fiołkowa85
Lisek88
Moniu1

Ja też poproszę o zapisanie
 
No właśnie też to wiem 🤣 i nie zawsze się zgadzają te objawy. Czasem ktoś ma nasilone a ma chłopaka a czasem ktoś nie ma prawie wcale mdłości a dziewczynka jest. Na forum tak dziewczyny piszą. Więc to nie reguła 🤣 dlatego mnie bardzo ciekawi. Od zawsze chciałam dziewczynkę. U nas w rodzinie same chłopaki to jedna dziewczyna by się przydala😁😁
Ale co będzie i tak będę szczęśliwa 😁😁

Wczoraj jak byłam w toalecie to jakoś do mnie dotarło że będę mamą i się pobeczalam 🤣🤣🤣🤣🤣 tak ni stąd ni z owąd🤣🤣🤣🤣🤣

A macie jakąś intuicję co do płci?
Ja zawsze chciałam dziewczynkę, objawy mam pół na pół, bo mdłości raczej lekkie, ostatnio się trochę nasiliły ale ochota na słodycze i pryszcz na pryszczu, gdzie nigdy nie miałam 🤦🏼‍♀️
Mimo wszystko jakieś mam przeczucie na chłopaka 😆
Powinnam dowiedzieć się w przyszłym tygodniu, bo robiłam nifty, więc zobaczymy czy moja intuicja się sprawdzi 😅
 
A macie jakąś intuicję co do płci?
Ja zawsze chciałam dziewczynkę, objawy mam pół na pół, bo mdłości raczej lekkie, ostatnio się trochę nasiliły ale ochota na słodycze i pryszcz na pryszczu, gdzie nigdy nie miałam 🤦🏼‍♀️
Mimo wszystko jakieś mam przeczucie na chłopaka 😆
Powinnam dowiedzieć się w przyszłym tygodniu, bo robiłam nifty, więc zobaczymy czy moja intuicja się sprawdzi 😅

Przeczucia nie mam żadnego właśnie 🤣 pół na pół 🤣 na nic nie mam ochoty szczególnie że np tylko słodkie albo tylko kwasne. Nie. Jem jak przed ciążą. Tyle dobrze z jedzeniem mam 🤣 nic mnie nie odrzuciło do tej pory.
A właśnie teraz w tygodniu bardzo mnie wysypało na twarzy. A miałam taką ładna cere przez jakiś czas 🤣
 
reklama
Właśnie jestem na etapie poszukiwania komody i przewijaka i ten Gulliver prezentuje się super! Widzę tylko, że ma otwarte półki na dole- powiedz proszę czy nie przeszkadzało Ci to jak maluch podrósł i był na etapie raczkowania/chodzenia?

Kompletnie nie wiem, czego szukać i staram się przewidzieć wszelkie potencjalne problemy w późniejszym czasie 😅
Akurat sprzedaliśmy go jak miał koło 9 miesięcy, bo się przeprowadzaliśmy, a mój syn dluuugo pełzał i sumie dopiero ogarniał wtedy raczkowanie, więc nie było problemu
 
Do góry