reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
To ja się dzisiaj pochwalę zdjęciem z usg ❤️ Mdłości mi praktycznie odeszły, więc się zamartwiałam. Wg poprzedniego usg powinno być 7+2, a tutaj niespodzianka, 8+2 i serduszko bije 🙈 byłam u innego lekarza, z lepszym sprzętem. Mój prowadzący jest stary i ślepy i chyba jednak sprzęt ma słaby 😒 teraz w końcu terminy mi się zgadzają, a nie ciąża młodsza z każdym usg 🥲
o wow ale już kształt dzidziusia widać🥹🥹
 
Dziewczyny, jeśli nie wiecie jakie witaminy w ciąży, to ja polecam pana tabletkę: Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Ranking 29 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka Ja biorę Omegamed optima DHA, lekarka mówiła, że od początku zaleca się suplementację DHA, pod koniec ciąży można odpuścić, bo dzieci rosną duże na DHA ponoć (moje nie urosły). Nie wiem czy przy nich zostanę, może przerzucę się na Prenatal Duo.
Też polecam tą stronę Pan Tabletka ;) nie tylko jeśli chodzi o witaminy ciążowe 🙂 obecnie chyba najlepszy produkt to nowość na rynku PU. Eria Uno
 
Ostatnia edycja:
reklama
Super! A jakie witaminy bierzesz?
Mi lekarka oprócz preg.na plus kazała brac też pre.gna DHA ale te tabletki takie duże że nie umiem przełknąć. Pierwsze 11 wzięłam a potem się zakrztusiłam tą tabletką i już mam blokadę i nie przejdzie....
Pre.gna to i tak jedne z najmniejszych tabletek🙂 z miarę mniejszych jest jeszcze Mama. dha premium zdj ⬇️
 

Załączniki

  • IMG_20220705_193444.jpg
    IMG_20220705_193444.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 29
Do góry