reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Gratulacje <3 rośnijcie zdrowo :)

Ja niedawno narzekałam na brak objawów, ale ostatnie dni to mam wrażenie że się zamęczę... wiecznie na "kacu", ciągle siku, ciągle spać... a w nocy jak się obudzę ok 4 to pozniej zasnąć nie mogę... no dom wariatów :p ale lepiej tak, niż się martwić że nic zupełnie.
Dziękuję ja mam podobnie z tym siku i pobudkami 🤦‍♀️
 
Super czytać dobre wieści od was po wizytach! 😊 Ja mam jutro dopiero po 20, nie wiem jak wytrzymam do wieczora.

Siku w nocy u mnie również już weszło w normę 🙃 Kto też zmaga się ze wzdęciami? U mnie brzuch wypięty jak w 3 miesiącu i ciągle zaparcia 🤷🏼‍♀️
 
Muszę zacząć przyjmować heparynę i progesteron, ze względu na historię poronień. Sprawdzałam niby na e lactancii, leki są bezpieczne, ale lekarz twierdzi co innego…
rozumiem. Ja nie karmiłam w tandemie i podziwiam mamy, które to robią 😃wiadomo, teraz musisz już brać pod uwagę dobro dwójki maluchów. Powodzenia w karmieniu lub odstawianiu! Nie wiem czy znasz babkizpiersiami ? Wydały teraz fajny poradnik jak odstawić dziecko bezstresowo dla obu stron.
 
Hej Hej dziewczyny ❤
Ciesze sie ze wszystkie wizyty dzisiaj przebiegły Oki 😊 trzymam kciuii za kolejne wizyty.
Malo się odzywam bo córa nie pozwala w telefon zajrzeć, ale caly czas czytam ❤

Ja tez po wizycie. Pecherzyk ciążowy z żółtkowym i wychodzi 5+2 czyli tak jak powinno. Pani Doktor nawet pokusiła się o stwierdzenie że widzi tam cos więcej ale oficjalnie tego powiedzieć nie mogła. Za 2 tygodnie kolejna wizyta ❤
 
Super czytać dobre wieści od was po wizytach! 😊 Ja mam jutro dopiero po 20, nie wiem jak wytrzymam do wieczora.

Siku w nocy u mnie również już weszło w normę 🙃 Kto też zmaga się ze wzdęciami? U mnie brzuch wypięty jak w 3 miesiącu i ciągle zaparcia 🤷🏼‍♀️
o matko...znam to, też się strasznie męczę. Czuję, jakbym miała kamienie w brzuchu, ciągle uczucie pełności i mdlosci...
 
Ja mam w czwartek usg i ciagle o tym myśle i już przeżywam . Chociaż w poniedziałek widziałam bijące serduszko to jakas taka obawa jest . I piersi przestały bolec 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry