reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Hej Wam. Umówiłam się do lekarza na 14.06 będzie to skończony 6 tydzień. Kurczę chciałam trochę później ale nie mogłam dopasować terminu bo lekarz na urlopie 🤷🏽‍♀️ No cóż, zobaczymy 😀 ogólnie złapały mnie takie humorki, że masakra.. dziś mąż śmiał się ze mnie, że nawet ziemniaki dostały zjebe 🤣 myślałam, że w tej ciąży będzie inaczej a jest dokładnie to samo co w pierwszej. Strasznie się denerwuje i o wszystko płacze 🙄
Tak poza tym to się martwię bo aktualnie jestem na L4, miałam problemy z kręgosłupem i nie mogłam pracować przez jakiś czas. No i nie wiem jak to wszystko dograć żeby przejść na zwolnienie ciążowe. Czy to się w ogole uda 🤷🏽‍♀️ ogólnie dziś nie jest mój dzień zdecydowanie. A wy jak się macie?
 
reklama
Hej Wam. Umówiłam się do lekarza na 14.06 będzie to skończony 6 tydzień. Kurczę chciałam trochę później ale nie mogłam dopasować terminu bo lekarz na urlopie 🤷🏽‍♀️ No cóż, zobaczymy 😀 ogólnie złapały mnie takie humorki, że masakra.. dziś mąż śmiał się ze mnie, że nawet ziemniaki dostały zjebe 🤣 myślałam, że w tej ciąży będzie inaczej a jest dokładnie to samo co w pierwszej. Strasznie się denerwuje i o wszystko płacze 🙄
Tak poza tym to się martwię bo aktualnie jestem na L4, miałam problemy z kręgosłupem i nie mogłam pracować przez jakiś czas. No i nie wiem jak to wszystko dograć żeby przejść na zwolnienie ciążowe. Czy to się w ogole uda 🤷🏽‍♀️ ogólnie dziś nie jest mój dzień zdecydowanie. A wy jak się macie?
Ja dzielnie pracuje i mam nadzieję pracować minimum do października 😃 ja w sumie humorkow nie mam, jedynie co to cały czas takie głupie, chwilowe zawroty głowy i pobolewanie głowy. W pierwszej ciąży tak nie miałam. No i non stop jem, ale to dlatego że z dnia na dzień musiałam rzucic palenie... Jak starałam się o dziecko to rzuciłam z 4 miesiące wcześniej a teraz dramat tak bez fajki nagle 🤣
 
Ja dzielnie pracuje i mam nadzieję pracować minimum do października 😃 ja w sumie humorkow nie mam, jedynie co to cały czas takie głupie, chwilowe zawroty głowy i pobolewanie głowy. W pierwszej ciąży tak nie miałam. No i non stop jem, ale to dlatego że z dnia na dzień musiałam rzucic palenie... Jak starałam się o dziecko to rzuciłam z 4 miesiące wcześniej a teraz dramat tak bez fajki nagle 🤣
też rzuciłam z dnia na dzień fajki, śmierdzą mi strasznie 😜 ja jeszcze jestem senna i najchętniej poszłabym spać ale nie mam jak 😭
Co do jedzenia to muszę się pilnować..w pierwszej ciąży przytyłam prawie 30 kg 😭 wiec staram się nie jeść 🤣
 
też rzuciłam z dnia na dzień fajki, śmierdzą mi strasznie 😜 ja jeszcze jestem senna i najchętniej poszłabym spać ale nie mam jak 😭
Co do jedzenia to muszę się pilnować..w pierwszej ciąży przytyłam prawie 30 kg 😭 wiec staram się nie jeść 🤣
O kurcze to dużo. Ja przez całą ciążę miałam 8 na plusie.
Teraz startuje 4kg chudsza niż w pierwszej ciąży. Zobaczymy. 😃
Ja się czuję ok, zaczyna mnie ciągnąć na nudności niestety... W pierwszej ciąży wymiotowałam kilka razy dziennie do 16 tygodnia, schudłam mocno na początku i od razu zdiagnozowano mi cukrzycę ciążową. Teraz od razu przerzucam sie na dietę niskoglikemiczną i liczę na to, że wymioty mnie oszczędzą...

Wynik bety dzisiejszej to 136 ❤ dla potwierdzenia jadę jeszcze w środę zobaczyć jak przyrost.

Jestem na macierzyńskim do końca października, później wezmę jeden dzień wypoczynkowego i od kolejnego dnia pójdę na L4 do końca ciąży. Od lutego z powrotem rodzicielski/macierzyński 👍 moja firma mnie tak wyssała z życia i energii, i tyle pieniędzy dla nich zarobiłam, że nie mam skrupułów i doję ją ile wlezie. Nie wybieram się z powrotem do pracy przed końcem 2023.
W takich sytuacjach też nie miałabym skrupułów. Ja jestem pracoholiczka więc to nie takie łatwe dla mnie :) ..
 
Byłam dzisiaj na badaniach, wyniki dopiero jutro😔 zapisałam się też do lekarza na 9 czerwca.
Miewam coraz częściej zawroty głowy, jem jak szalona i trochę pobolewa mnie podbrzusze... Najchętniej tylko bym spała
 
Hej dziewczyny,
To znowu ja z głupimi pytaniami 😁 tak to jest z początkującymi...
Czy Wy też odczuwacie kłucie jajnika? Wcześniej nie miałam tego. Mam dość stresująca pracę, jestem handlowcem w firmie samochodowej i nie wiem czy to to. Dziś w pracy takie coś trzy razy poczułam dosłownie po trzy ukłucia i spokój.
 
Hej dziewczyny,
To znowu ja z głupimi pytaniami 😁 tak to jest z początkującymi...
Czy Wy też odczuwacie kłucie jajnika? Wcześniej nie miałam tego. Mam dość stresująca pracę, jestem handlowcem w firmie samochodowej i nie wiem czy to to. Dziś w pracy takie coś trzy razy poczułam dosłownie po trzy ukłucia i spokój.
Kłucie jajnika, ciągnięcie podbrzusza, kłucie spojenia łonowego, bóle miesiączkowe, kłucie w pochwie, kłucie w pachwinach- to wszystko jest NORMALNE w ciąży 🤣 też nikt mi tego w pierwszej nie powiedział i się dużo stresowałam. Dopóki nie dzieje się nic poważnego, ból nie jest bardzo dokuczliwy i nie ścina z nóg- to norma.
 
Hej dziewczyny,
To znowu ja z głupimi pytaniami 😁 tak to jest z początkującymi...
Czy Wy też odczuwacie kłucie jajnika? Wcześniej nie miałam tego. Mam dość stresująca pracę, jestem handlowcem w firmie samochodowej i nie wiem czy to to. Dziś w pracy takie coś trzy razy poczułam dosłownie po trzy ukłucia i spokój.
ja bardzo odczuwam kłucie jajnika! Aż sama się zaniepokoiłam wczoraj o co chodzi
 
Byłam dzisiaj na badaniach, wyniki dopiero jutro😔 zapisałam się też do lekarza na 9 czerwca.
Miewam coraz częściej zawroty głowy, jem jak szalona i trochę pobolewa mnie podbrzusze... Najchętniej tylko bym spała
czyli jesteś pierwsza wizytująca czy jest ktoś wcześniej? 😀
 
reklama
Do góry