reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Hej dziewczyny! Nieśmiało witam się i ja. Miesiączka spóźnia się o tydzień... W dniu spodziewanej miesiączki i dwa dni później test negatywny. Od piątku ból piersi, wczoraj i dziś test pozytywny.... Późniejsza owulacja? Kto wie... Jutro lecę na betę.
Gratulacje! 😍😍 Czekamy na wyniki bety
 
reklama
Dziewczyny, myślicie już o wizycie u lekarza? Ja się zapisałam, ale dopiero na kolejny tydzień, na czwartek 9 czerwca. Według moich obliczeń to będzie jakiś 7 tydzień, więc powinno być już serduszko 😍
Ja mam 14.06 dopiero... Bo to będzie 7-8 tydzień jakoś. Dlatego dziś byłam na drugiej becie żeby się upewnić czy wszystko ok. Jeszcze w tygodniu zrobię progesteron bo w pierwszej ciąży miałam bardzo niski i brałam dupka
 
Mam córkę z marca 2021 i karmie ją piersią. Owulację też nie wiem kiedy mogłam mieć , ale jeden jedyny stosunek był 15 maja więc obstawiam że w tych okolicach była owulacja skoro pierwszy test pozytywny wyszedł 24 maja a beta 9,2 mlu
 
Mam córkę z marca 2021 i karmie ją piersią. Owulację też nie wiem kiedy mogłam mieć , ale jeden jedyny stosunek był 15 maja więc obstawiam że w tych okolicach była owulacja skoro pierwszy test pozytywny wyszedł 24 maja a beta 9,2 mlu
Oo. To będziemy miały taką samą różnice wieku u dzieci 🤣 moja mała z lutego 21.
 
Beta z dzisiaj i przyrost.
 

Załączniki

  • IMG_20220529_173538.jpg
    IMG_20220529_173538.jpg
    140,3 KB · Wyświetleń: 281
  • Screenshot_2022-05-29-17-34-05-421_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-29-17-34-05-421_com.android.chrome.jpg
    213 KB · Wyświetleń: 276
Dziewczyny!
Ja już wariuję. Czytam i czytam o ciąży. Jeśli możecie mi powiedzieć jak liczyć ciążę ciążę tygodniach? Wg bety wychodzi mi 3 tydzień, ale wg ostatniej miesiączki 5tydzien. Czy ja już jestem w drugim miesiącu? 😁

Pewnie jestem jedyna z tak głupimi pytaniami, ale to moja pierwsza ciąża a od internetu głową mi pęka 🤭
 
witaj!!! ☺️ dla Ciebie również gratulacje 😘
Ja z pierwszą wizytą jeszcze trochę poczekam. Wole iść później, już coś wiedzieć i usłyszeć serduszko 🙈
Jak sobie radzisz z niecierpliwością? Ja cały czas czytam, myślę, nawet myślę żeby iść teraz i za 2 tygodnie 🤦‍♀️
 
reklama
Do góry