reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Nieśmiało witam się z wami 🥰
Trochę nie wierzę, że tu jestem, bo nie nastawiałam się na wiele w tym cyklu, ale chyba się udało - jeszcze w poniedziałek będę potwierdzać betą i jutro kolejnym testem. Zatestowalam z popołudniowego moczu, tak zupełnie rekreacyjnie, bo pobolewa mnie brzuch na okres, ale zwykle boli max dzień przed. Tymczasem okres ma być za 3-4 dni... W pierwszej ciąży miałam podobnie, delikatne skurcze podbrzusza jak na okres, ale nie przychodził. No i teraz mam Luśkę, urodzoną w październiku 🥰 także wygląda na to że spełni się moje marzenie dzieci z małą różnicą wieku 😲🥰
hej! Fajnie, że jesteś! No i gratuluje! ☺️ też będę jutro jeszcze test robić bo nie dowierzam 🙈
Córeczka przesłodka😍
 
reklama
Hejo,
Gratulacje dziewczyny!
Tydzień temu zrobiłam trzy testy. Wyszły blade... ale uwierzymal! Bo Bardzo chciałam i chce maluszka, więc poszłam na betę. I jest! Dzisiaj już mocna kreska😁 to nasz pierwszy maluszek. Według kalkulatora wychodzi mi termin 2.02 😁 czy to już czas żeby iść do giną, czy poczekać do 13.06 tak jak mam zaplanowane? Nie mogę się doczekać!
 

Załączniki

  • 20220528_151038.jpg
    20220528_151038.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 278
Hejo,
Gratulacje dziewczyny!
Tydzień temu zrobiłam trzy testy. Wyszły blade... ale uwierzymal! Bo Bardzo chciałam i chce maluszka, więc poszłam na betę. I jest! Dzisiaj już mocna kreska😁 to nasz pierwszy maluszek. Według kalkulatora wychodzi mi termin 2.02 😁 czy to już czas żeby iść do giną, czy poczekać do 13.06 tak jak mam zaplanowane? Nie mogę się doczekać!
witaj!!! ☺️ dla Ciebie również gratulacje 😘
Ja z pierwszą wizytą jeszcze trochę poczekam. Wole iść później, już coś wiedzieć i usłyszeć serduszko 🙈
 
Hejo,
Gratulacje dziewczyny!
Tydzień temu zrobiłam trzy testy. Wyszły blade... ale uwierzymal! Bo Bardzo chciałam i chce maluszka, więc poszłam na betę. I jest! Dzisiaj już mocna kreska😁 to nasz pierwszy maluszek. Według kalkulatora wychodzi mi termin 2.02 😁 czy to już czas żeby iść do giną, czy poczekać do 13.06 tak jak mam zaplanowane? Nie mogę się doczekać!
Hej hej. Pierwsza wizyta najlepiej koło 7-8 tygodnia ;) gratulacje!
Nieśmiało witam się z wami 🥰
Trochę nie wierzę, że tu jestem, bo nie nastawiałam się na wiele w tym cyklu, ale chyba się udało - jeszcze w poniedziałek będę potwierdzać betą i jutro kolejnym testem. Zatestowalam z popołudniowego moczu, tak zupełnie rekreacyjnie, bo pobolewa mnie brzuch na okres, ale zwykle boli max dzień przed. Tymczasem okres ma być za 3-4 dni... W pierwszej ciąży miałam podobnie, delikatne skurcze podbrzusza jak na okres, ale nie przychodził. No i teraz mam Luśkę, urodzoną w październiku 🥰 także wygląda na to że spełni się moje marzenie dzieci z małą różnicą wieku 😲🥰
Witaj! O wow, szanuje za decyzje o takiej malej różnicy. U nas będą równe dwa lata i jestem przerażona 🤣
 
Jestem z mężem. Córka trafiła się nam tak bezproblemowa, że stwierdziliśmy że nie ma co, tylko trzeba robić drugie 👍 jak potrzeba to moja mama jest w stanie przyjechać, na dziadków od strony męża nie możemy za bardzo liczyć. Mam też siostrę na miejscu, jak będzie konieczność to też jest w stanie zostać. Ale ogólnie chyba nieźle radzę sobie sama ze starym 😅
Bardziej pytam co po powrocie do pracy. Ja jak wróciłam teraz to byłam pewna że żłobek i w ogóle ale jak się okazało że co tydzień muszę być dwa tygodnie z mloda bo chora to był dramat.
No i przy dwójce takich maluchów no to sama masz tylko dwie ręce więc może być ciężko :) ja się tego bardzo obawiam.
 
Wiesz co, szczepimy właśnie małą przeciw meningokokom na wypadek gdyby pojawiła się konieczność żłobka. Ja pracuję w korporacji, mój cały dział od początku covida pracuje z domu i ma tak jeszcze długo zostać. I tak planuję być z dziećmi w domu tak długo jak to możliwe, ale będę miała opcję pracy z domu 👍 wiadomo ze z dwójką małych dzieci może być ciężko ale zobaczymy. Najwyżej wjedzie żłobek, chociaż bardzo bym chciała tego uniknąć
Hehe. No... Też próbowałam pracę zdalna 🤣 po tygodniu modliłam się, żeby ktoś zabrał Lene 😃 teraz, jak jest chora to pracuje z domu i po 2-3 dniach ściągam ciotkę bo nie daje rady. Ani wtedy praca nie jest dobrze zrobiona ani dziecko zaopiekowane.
No ale wiadomo, z każdym dzieciakiem inaczej i w ogóle. :)
 
No nasza Luśka jest tak wychillowana że zastanawiam się co takiego dobrego zrobiłam wszechświatowi że pobłogosławił mnie takim spokojnym dzieckiem... Ma 7 miesięcy a potrafi sama sobą zająć się przez serio długi czas. Jak zostanie taka wychillowana to jest szansa 😅
Zazdro! Ja poproszę takie dziecko teraz! 😀
 
reklama
Hej dziewczyny! Nieśmiało witam się i ja. Miesiączka spóźnia się o tydzień... W dniu spodziewanej miesiączki i dwa dni później test negatywny. Od piątku ból piersi, wczoraj i dziś test pozytywny.... Późniejsza owulacja? Kto wie... Jutro lecę na betę.
 
Do góry